Goedvastgoed Makelaardij staat voor betrouwbare, persoonlijke en resultaatgerichte dienstverlening in de regio Lunteren. Als lokale makelaar kent het team de nuances van de wijk en zet dat in voor een vlotte koop of verkoop. Met jaren ervaring en passie voor de regio staat het kantoor garant voor transparante communicatie en aandacht voor jouw wensen. Het kantoor biedt een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur e...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Dorpsstraat 71 A
6741AC Lunteren
€ 329.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 46 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Park Den Eng 7
6741ZR Lunteren
€ 450.000 k.k.
€ 6.164/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 73 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Spikhorst 9
3927DC Renswoude
€ 439.000 k.k.
€ 3.430/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 128 m²
- Perceeloppervlakte
- 154 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Hulweg 49
6741CE Lunteren
€ 895.000 k.k.
€ 5.850/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 153 m²
- Perceeloppervlakte
- 389 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Verkocht onder voorbehoud
Park Den Eng 23
6741ZR Lunteren
€ 450.000 k.k.
€ 6.618/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 68 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Vaarkamperhof 5
6741XE Lunteren
€ 495.000 k.k.
€ 4.901/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 101 m²
- Perceeloppervlakte
- 137 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (62)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
62 reviews totaal
Funda
18 reviews op Funda
44 reviews op Google
-
Vaarkamperhof 5
10We zijn zeer tevreden met de werkwijze van Goedvastgoed Makelaardij. De lijntjes met de makelaar waren kort en er werd snel gereageerd. Via de groepsapp werden we op de hoogte gehouden van de ontwikkelingen. We vonden het fijne samenwerking!
-
Joëlla Bax
10Wij zijn ontzettend tevreden over onze ervaring met Goed Vast Goed Makelaardij. Zij hebben ons begeleid bij de aankoop van onze nieuwe woning en hebben daarbij echt gekeken naar onze wensen en eisen. We voelden ons gehoord en serieus genomen in het hele proces. Omdat we door de aankoop onze huidige woning snel moesten verkopen, was het extra belangrijk dat er snel en doeltreffend werd gehandeld. Daar hebben ze ons fantastisch bij geholpen. Helma kan snel schakelen, denkt proactief mee en houdt je continu goed op de hoogte met fijne en duidelijke updates over de voortgang van de verkoop. De communicatie is helder, snel en professioneel. Kortom: een betrokken, deskundige makelaar die wij absoluut aanraden!
-
Cedali Oliën
10Met twee weken ons huis op de markt gebracht, binnen een week verkocht!! Wat ging het snel, korte lijntjes, snel reageren en fijne tips gekregen om alles snel af te handelen. Ook via hun een huis aangekocht wat enorm fijn is gelopen. Ontzettend tevreden over de totale gang van zaken. Super bedankt Gerard en Helma voor de goede zorgen!!