Tebbens Torringa makelaardij
"Gewoon goed!"
Tebbens Torringa makelaardij staat voor persoonlijke en gedetailleerde begeleiding bij het kopen of verkopen van een woning. Met meer dan 35 jaar ervaring op de markt brengen we enthousiasme en expertise mee in ieder project. Wij geloven in een sterke vertrouwensband met onze klanten, daarom nemen we de tijd om u goed te leren kennen in een vrijblijvend gesprek. Onze specialisaties liggen in beleggingen, monumenten en herbestemming van...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Nieuwe Kijk in 't Jatstraat 63
9712SE Groningen
€ 440.000 k.k.
€ 4.231/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 104 m²
- Perceeloppervlakte
- 135 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Domies Laand 4
9997PR Zandeweer
€ 492.500 k.k.
€ 3.040/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 162 m²
- Perceeloppervlakte
- 1518 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Boterdiep Oz 3
9781JA Bedum
€ 675.000 k.k.
€ 1.646/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 410 m²
- Perceeloppervlakte
- 649 m²
- Slaapkamers
- 9
-
- Aangekocht
Speenkruidstraat 152
9731GZ Groningen
€ 435.000 k.k.
€ 3.129/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 139 m²
- Perceeloppervlakte
- 155 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
B.H. Broekemastraat 6
9951ND Winsum
€ 535.000 k.k.
€ 2.876/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 186 m²
- Perceeloppervlakte
- 374 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Onder bod
Riouwstraat 11 a
9715BS Groningen
€ 325.000 k.k.
€ 3.250/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
Reviews (131)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
131 reviews totaal
Funda
35 reviews op Funda
96 reviews op Google
-
Noordwolderweg 43
10Zeer prettige en meedenkende makelaar die de wensen van de koper kent en weet om te zetten in de aankoop van onze droomwoning; zelfs in deze moeilijke markt!
-
Britje Alma
2Ik krijg ongevraagd reclame in mijn brievenbus. Zou het waarderen als dat niet meer gebeurt.
-
Jan Lutmastraat 19
10Klein kantoor, bemand door zeer deskundige mensen. Goed en persoonlijk overleg, met ruimte voor de wensen van de verkoper.
-
Willemien Mulder
10Na het eerste contact wordt er een soort van geoliede machine in werking gesteld die je stap voor stap meeneemt in de wereld van de woningverkoop. Het contact verliep telefonisch of via de mail en de reacties op mijn vragen waren altijd vlot en adequaat. Na elke reeks aan bezichtigingen hadden we dezelfde dag nog contact over het verloop daarvan. We zijn nu bijna aangekomen bij de actepassering en ik heb tot nu toe alleen maar positieve ervaringen met Tebbens Torringa. Daarom hierbij chapeau aan het hele team!
-
Ozancan Özdemir
10Als je een huis wilt kopen in Groningen, kun je met een gerust hart met Tebbens Torringa samenwerken. Ook al waren wij nieuw in zowel de stad als het land, dankzij hen verliep het hele proces heel soepel en overzichtelijk. Ze gaven zeer uitgebreide uitleg over alle procedures en stonden tot aan de laatste handtekening steeds aan onze zijde. Daan, Bernd en Albrechtus kennen de markt écht goed en helpen je om de juiste prijs te bepalen. Ze reageren bovendien snel op al je vragen. In onze ervaring was hun motivatie niet alleen dat wij een huis zouden kopen, maar vooral dat wij een woning zouden vinden én kopen waarin we ons echt thuis voelen — en dat is ontzettend waardevol.