Fokke Makelaardij
Fokke Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Ommen en de omgeving. Wij begrijpen dat het kopen of verkopen van een woning een belangrijk moment is in je leven en zorgen daarom voor transparantie, professionaliteit en persoonlijke aandacht. Onze kennis van de regio en onze ervaring zorgen voor een geruststellende partner bij elke stap van het proces. Wij werken met een duidelijke en open communicatie, waarb...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Coevorderweg 3
7783BE Gramsbergen
€ 565.000 k.k.
€ 4.065/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 139 m²
- Perceeloppervlakte
- 700 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Fonteinkruid 11 a
7772ML Hardenberg
€ 310.000 k.k.
€ 2.480/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 213 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Erve Odinck 52
7773DG Hardenberg
€ 585.000 k.k.
A++++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 175 m²
- Perceeloppervlakte
- 302 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Rheezerweg 72
7794RH Rheeze
€ 665.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 159 m²
- Perceeloppervlakte
- 990 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Schotlaan 32
7773AG Hardenberg
€ 475.000 k.k.
€ 3.025/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 157 m²
- Perceeloppervlakte
- 280 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Klaproos 4
7772LH Hardenberg
€ 300.000 k.k.
€ 2.679/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- 143 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (39)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
39 reviews totaal
Funda
17 reviews op Funda
22 reviews op Google
-
Doormanstraat 7
9Een heel plezierig en laagdrempelig contact. Ellen leefde echt met me mee en deed goede suggesties voor de aanpak van de verkoop.
-
Boesemeer 46
10Topbedrijf van A tot Z zeer vriendelijk en bellen of appen altijd terug ! lekker laagdrempelig en zeer toegankelijk !
-
Balkerweg 20 I
10Zeer goede communicatie. Er was een speciale app gemaakt waardoor we snel informatie konden uitwisselen.
-
Wesley Dubbink
10Door goed mee te denken met zowel ons als verkoper als kopers hebben wij het huis binnen 2 weken verkocht. We zijn erg tevreden over de werkwijze en professionaliteit.
-
Balkerweg 20 a
9Fijn contact, zeker voor een volgende keer kom ik bij Fokke terug. Gewoon zoals het zou moeten zijn.
-
Hofweg 37
8We zijn hoe dan ook zeer tevreden over deze makelaar. Rustig, kundig en geen grote bergen beloven, gewoon realistisch. Ondanks dat zijn expertise in een andere wijk ligt dan de onze had hij naar onze mening wel als goed ingeschat. Het contact was goed, na elke bezichtigingsdag netjes een telefoontje hoe er gereageerd werd en wat zijn mening was. Met het rechtstreekse nummer was hij ook redelijk goed te bereiken, en als hij niet kon opnemen bij vragen belde hij toch vlot terug. …
-
Baron Bentinckstraat 43
8Laagdrempelig, komt afspraken na, communicatie tussentijds naar wens kortom zou deze makelaar aanbevelen.