Groenhout Makelaars Hoogeveen staat met plezier voor u klaar in Hoogeveen en de omgeving. Wij bemiddelen bij de verkoop en aankoop van woningen, zowel binnen als buiten Hoogeveen. Bovendien bieden wij taxaties in de regio aan, zodat u altijd vertrouwd kan zijn met de waarde van uw woning. Onze benadering is die van een echte ondernemer, met persoonlijk contact en nauwe betrokkenheid. Wij zijn niet gebonden aan kantooruren, maar beschikb...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Kruisstraat 49
7906AH Hoogeveen
€ 215.000 k.k.
€ 4.574/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 47 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Hendrik Tillemaweg 75
7957DC de Wijk
€ 400.000 k.k.
€ 3.175/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Perceeloppervlakte
- 271 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Veldkampstraat 3
7913AL Hollandscheveld
€ 399.500 k.k.
€ 2.854/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 140 m²
- Perceeloppervlakte
- 264 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
De Snikke 10
7908DK Hoogeveen
€ 325.000 k.k.
€ 2.902/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- 94 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Roerdomplaan 129
7905ED Hoogeveen
€ 375.000 k.k.
€ 2.737/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 137 m²
- Perceeloppervlakte
- 173 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht
De Tellinghorst 22
7909CH Hoogeveen
€ 400.000 k.k.
€ 3.809/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 105 m²
- Perceeloppervlakte
- 279 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (31)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
31 reviews totaal
Funda
22 reviews op Funda
9 reviews op Google
-
Holtienstraat 27
9Fijn geholpen door Krista en haar collega's. Behulpzaam, snel en duidelijk . Ik kan Groenhout zeker aanraden .
-
Het Lage Holt 17
9Ik zou Groenhout makelaars zeker aanbevelen. De begeleiding gedurende het verkoopproces heb ik als erg prettig ervaren. Kundige en realistische kijk op zaken. De communicatie verliep altijd vlot en uitermate correct.
-
Antares 8
9Fijne makelaar, helder. Krista reageert snel, bijv. via WhatsApp. Tevens is zij ook onze aankoopmakelaar geweest, wat ook goed is bevallen.
-
Hoogeveenseweg 14
9Leuke spontane vrouw. Jad gelijk een klik bij het kijken van een andere woning dat ik zei.. je mag die van mij ook verkopen
-
Linderweg 10
10Groenhout makelaars werken duidelijk en snel.( vriendelijke medewerkers) Heel fijn geholpen door Krista met verkoop woning. Duidelijk en snelle reacties bij vragen. Altijd bereikbaar,ook na werktijd. Houdt zich perfect aan haar afspraken. Kortom zeer tevreden over haar werkwijze,ook via kantoor.
-
Regulus 56
10Wij zijn ontzettend tevreden over onze ervaring met deze makelaar. Vanaf het eerste contactmoment verliep alles soepel en professioneel. De communicatie was helder en snel waardoor we ons gedurende het hele proces goed geïnformeerd en gerustgesteld voelden Wat vooral opviel was de vriendelijke en behulpzame houding. Geen vraag was te veel,en we kregen altijd eerlijk en deskundig advies. De makelaar dacht actief met ons mee en toonde oprechte betrokkenheid bij onze situatie. Dank…