Lamberink Makelaars & Adviseurs
"Al meer dan 35 jaar jouw makelaar in het Noorden"
Lamberink Makelaars & Adviseurs staat al meer dan 35 jaar voor u in het Noorden als betrouwbare partner bij de verkoop, aankoop en beheer van onroerend goed. Onze unieke aanpak zorgt ervoor dat jouw woning niet alleen goed, maar op een professionele manier in de schijnwerpers komt. Door middel van uitgebreide marketingstrategieën en een breed netwerk, zorgen we ervoor dat je huis bij de juiste kopers terechtkomt. Onze makelaars werken n...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Kroanenburg 35
9076KB St.-Annaparochie
€ 450.000 k.k.
€ 3.571/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Perceeloppervlakte
- 632 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Bûterblom-strjitte 20
9288AA Kootstertille
€ 300.000 k.k.
€ 3.448/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 87 m²
- Perceeloppervlakte
- 281 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Tjaarda 392
9202KZ Drachten
€ 185.000 k.k.
€ 3.246/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 57 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Boskamp 17
8431PS Oosterwolde
€ 725.000 k.k.
€ 4.421/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 164 m²
- Perceeloppervlakte
- 1163 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Beschikbaar
Raadhuisplein 30
9203EB Drachten
€ 469.000 k.k.
€ 3.722/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Tjaarda 434
9202KZ Drachten
€ 125.000 k.k.
€ 3.378/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 37 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (39)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
39 reviews totaal
Funda
24 reviews op Funda
15 reviews op Google
-
Hillie de Koe
10Back-office zaken altijd snel en goed geregeld 👍🏻 Contact met de makelaar erg prettig. Kortom: zeer aanbevolen! …
-
Rennie Gorter-de Jong
6 -
De Wetterwille 229
10Joop is een zeer betrokken makelaar. Het contact was uitstekend. Hij deed echt zijn best voor ons en gaf goede raad.
-
De Ekkers 18
10Nauw en goed contact met mijn aangewezen makelaar gehad. Goede en fijne begeleiding in het verkoop proces. Overige medewerkers ook erg fijn in omgang zoals telefonisch contact. Ik beveel Lamberink maelaars zeker aan bij hulp in het verkopen van een woning.
-
Vaart Nz 107
8Goede begeleiding en service, zoals hulp bij om het huis er netjes eruit te laten zien. Zodat het voor de kopers goed uitziet.
-
De Nijverheid 170
10Het contact met Joop was goed. Joop liet bij elke bezichtiging horen hoe het was gegaan. De verwachtingen voor de verkoop waren vanaf het begin duidelijk, en de woning is uiteindelijk goed verkocht. Ook het contact met andere werknemers binnen lamberink was goed
-
Oosterse Es 67
9Het contact verliep prima. De makelaar reageerde over het algemeen vlot op mijn vragen. Ben een tevreden klant.
-
Het Oldehof 7
10Zeer goede geholpen van A tot Z door pieter! Zijn zeer tevreden met de verkoop van onze woning bedankt
-
Compagnonsweg 29
8Onze makelaar is zeer betrokken geweest gedurende het hele proces. Hij was proactief en was altijd goed bereikbaar en vriendelijk. Heel fijn