Van Roomen Van de Bunt NVM Makelaars
"De Makelaar met Meerwaarde"
Van Roomen Van de Bunt NVM Makelaars uit Ede heeft zich sinds haar oprichting 45 jaar geleden gespecialiseerd in onroerende zaken. Het kantoor staat bekend om betrouwbaarheid, deskundigheid en onafhankelijkheid. Medewerkers zijn er om cliënten vanaf de eerste ontmoeting tot aan de handhaving van de overdracht te begeleiden. De focus ligt uitsluitend op onroerende zaken, inclusief nieuwbouwprojecten. Er wordt gekozen voor samenwerking me...
Actueel woningaanbod
-
- Onder bod
Mr. Gerbrandypark 44
6716EZ Ede
€ 425.000 k.k.
€ 4.570/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 93 m²
- Perceeloppervlakte
- 138 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Langeweideweg 5
6716AT Ede
€ 320.000 k.k.
€ 4.267/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 75 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Onder bod
Gildestraat 68
6711DM Ede
€ 359.000 k.k.
€ 4.325/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 83 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Onder bod
Ganzerik 31
6721RK Bennekom
€ 449.500 k.k.
€ 4.322/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 104 m²
- Perceeloppervlakte
- 120 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Bloemhof 12
6715DA Ede
€ 385.000 k.k.
€ 4.326/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 89 m²
- Perceeloppervlakte
- 141 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Thorbeckestraat 496
6702CK Wageningen
€ 289.500 k.k.
€ 3.712/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 78 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
Reviews (37)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
37 reviews totaal
Funda
14 reviews op Funda
23 reviews op Google
-
Engweg 2
10De heer van Roomen is een hele fijne, deskundige en eerlijke makelaar. Hij heeft ons goed geholpen. Het huis was snel verkocht. Wij raden hem zeker aan.
-
Dhr. Meijer
10Ontzettend fijne ervaring, helemaal meegenomen in het proces en wist altijd waar ik aan toe was, Onno en zijn team staan op elk moment voor je klaar en geven deskundig advies.
-
Beatrixplein 3
10Wat een fijne makelaar, niet alleen een prettig mens maar heel deskundig secuur en bijzondere goede marktkennis
-
Schaapsweg 15
10Onno is een zeer kundige makelaar die ruimschoots de tijd voor je neemt. Heel prettig ervaren. Bedankt
-
Reehorsterweg 21 C
9Wij hebben geen klachten over het totaal pakket van diensten. Was prettig om de verkoop via Van Roomen-van de Bunt makelaardij te laten verlopen.
-
Topaasstraat 15
10Geweldige samenwerking. Ontzettend fijn kantoor waar veel kennis en kunde zit. Absoluut een aanrader voor koop en verkoop van je woning!
-
Notaris Fischerstraat 18 1
10Onno van Roomen is een makelaar met veel kennis en aangenaam om mee te communiceren. Een makelaar die je vertrouwen geeft. Wij hebben ons appartement verkocht en alles is goed verlopen. Heel tevreden.
-
Nieuwe Stationsstraat 11 4
10Zoals altijd zakelijk wanneer het nodig is, en gezellig wanneer het klaar is. Altijd makkelijk bereikbaar
-
Marion Walda
10 -
Robbert van der Linde