LON NVM Makelaars staat voor persoonlijke begeleiding en een frisse aanpak in Den Haag en de omliggende regio. Wij geloven dat wonen persoonlijk is, en daarom staat jij centraal in alles wat wij doen. Of je nu wilt kopen, verkopen of gewoon advies zoekt – wij zijn er voor je met aandacht, betrokkenheid en een duidelijke visie op jouw woonwensen. Wij bieden dienstverlening in verkoop, aankoop, aanhuur en verhuur met een werkwijze die geb...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Zeesluisweg 82 L
2583DS Den Haag
€ 530.000 k.k.
€ 6.310/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 84 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Louise Henriëttestraat 80
2595TJ Den Haag
€ 395.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 75 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Weimarstraat 40 B
2562GZ Den Haag
€ 639.000 k.k.
€ 6.144/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 104 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Hazelaarhof 9
2631HR Nootdorp
€ 575.000 k.k.
€ 4.492/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 128 m²
- Perceeloppervlakte
- 136 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht
Tichelberg 33
2716LM Zoetermeer
€ 420.000 k.k.
€ 4.615/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 91 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Amalia van Solmsstraat 1 M
2595TA Den Haag
€ 599.000 k.k.
€ 5.119/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 117 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
Reviews (24)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
24 reviews totaal
Funda
10 reviews op Funda
14 reviews op Google
-
Lieke Mulder
10Prima makelaar! Lonneke heeft mijn appartement snel en voor een goede prijs verkocht.
-
Rogier Kamphuis
10Het was erg plezierig om met Lonneke samen te werken en ze heeft mijn huis goed verkocht Ben erg tevreden😊 …
-
Gijs Wouters
10Wij zijn super tevreden over LON NVM Makelaars! Onze woning was snel verkocht voor een mooie prijs. Lonneke is een kundige makelaar. Ze adviseert je goed en ontzorgt je echt. De communicatie is heel fijn. Ze houdt je goed op de hoogte van alle ontwikkelingen en ze is altijd goed bereikbaar. Een dikke aanrader!
-
irma
10Betrouwbaar, vriendelijk, komt afspraken na en heeft goede contacten.
-
Dr Augustijnlaan 45
10Vriendelijk, reageert snel en adequaat, heeft veel goede contacten. Ook als zaken anders gaan dan verwacht/gepland, is ze flexibel en ondersteund de opdrachtgever. Betrouwbaar!
-
Os en Paardenlaan 21
10Lonneke is een fantastische makelaar! Ze heeft ons enorm geholpen bij het vinden van een huis, met zeer scherpe opmerkingen en waardevolle ideeën waar we zelf niet aan hadden gedacht. Haar professionaliteit, betrokkenheid en oog voor detail maakten echt het verschil. Wij kunnen haar dan ook van harte aanbevelen!
-
Schie 154
10Ik ben super tevreden over LON makelaars! Onze woning was heel snel verkocht voor een mooie prijs. Lonneke is een hele kundige makelaar. Ze adviseert je goed en ontzorgt je echt. De communicatie is heel fijn, ze houdt je goed op de hoogte van de ontwikkelingen en ze is altijd bereikbaar. Kortom: een dikke 10!