Arnoud de Jong Makelaardij B.V.
"Maatwerk in makelaarsdiensten"
Een jong en actief makelaarskantoor dat zich richt op de regio Krimpener- en Lopikerwaard en de nabije omstreken. In het Groene Hart van Nederland bieden wij een breed aanbod op het gebied van woning- en bedrijfsmatig onroerend goed. Of u nu koopt, verkoop of een taxatie nodig heeft, wij staan voor u klaar met deskundigheid en branchekennis. Onze professionals zijn gecertificeerd door VastgoedCert en lid van de Nederlandse Coöperatieve...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Breughelstraat 26
2923XB Krimpen aan den IJssel
€ 389.000 k.k.
€ 3.569/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- 175 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
IJsseldijk-Noord 376
2935CS Ouderkerk aan den IJssel
€ 675.000 k.k.
€ 6.193/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- 614 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Hoofdstraat 199
2931CJ Krimpen aan de Lek
€ 315.000 k.k.
€ 3.938/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 80 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Kerkweg 29 a
2825BP Berkenwoude
€ 425.000 k.k.
€ 3.728/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- 123 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Tiendweg-West 18 a
2941ER Lekkerkerk
€ 1.495.000 k.k.
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 282 m²
- Perceeloppervlakte
- 2720 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Irenestraat 9
2941XE Lekkerkerk
€ 410.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 84 m²
- Perceeloppervlakte
- 125 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (96)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
96 reviews totaal
Funda
82 reviews op Funda
14 reviews op Google
-
Albrechtsveld 44
10Ik kan niet anders zeggen dat ik heel tevreden ben over deze makelaar. Op alle punten krijgt hij een 10
-
Kerkweg 42
10De verkoop van onze woning is prima verlopen. Prettig contact met Erik de makelaar en snelle terugkoppeling na bezichtigingen. Ook voor vragen en aanvullende informatie konden we altijd bij hem terecht.
-
Johannes Poststraat 29
9Voldeed volledig aan mijn verwachtingen en dacht actief mee met wat moest gebeuren om het appartement verkoopklaar te maken.
-
Galvanistraat 12
10Warm contact en altijd snel bereikbaar. Erg fijne manier om mijn woning te verkopen. Ik voelde mij gehoord, begrepen en goed begeleid.
-
Leeuwerikhof 9
10Het werd allemaal heel goed georganiseerd. De planning was helder, de voorlichting was helder en de begeleiding was erg fijn. Zelf hoefde ik nergens achteraan, alles was tiptop voorbereid.
-
Veerstalblok 21
9Occo heeft ons van het begin tot het eind goed door het verkooptraject geloost dus een tevreden klant!
-
Meidoornstraat 96
9Een heel fijn contact met Occo en mooie foto presentatie en ons huis was binnen een maand verkocht. We zijn erg tevreden en bevelen deze makelaar van harte aan Groet Jolanda en Dirk Vermeulen.