Van 't Hof Makelaardij B.V.
"Welkom bij Van 't Hof. Uw makelaar in Waddinxveen!"
Van 't Hof Makelaardij staat al meer dan 60 jaar voor betrouwbaarheid en expertise in de woningmarkt. Wij helpen u bij de aankoop of verkoop van uw woning, maar ook met hypotheekadvies en taxaties. Onze ervaring in zowel bestaande bouw als nieuwbouw maakt ons een betrouwbare partner in elke situatie. Onze kennis van de lokale en regionale markt is uitstekend, dankzij jarenlange ervaring en actuele vakkennis. Wij werken in de regio Gouwe...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Graanakker 93
2743EN Waddinxveen
€ 369.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 93 m²
- Perceeloppervlakte
- 120 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Peuleyen 21
2742ED Waddinxveen
€ 450.000 k.k.
€ 3.689/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 150 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Passage 78
2741GP Waddinxveen
€ 269.500 k.k.
€ 4.492/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 60 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Gouwestraat 3 A
2771CG Boskoop
€ 650.000 k.k.
€ 3.892/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 167 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Dotterweide 26
2742GD Waddinxveen
€ 295.000 k.k.
€ 4.609/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 64 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Passage 174
2741GR Waddinxveen
€ 285.000 k.k.
€ 4.750/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 60 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (32)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
32 reviews totaal
Funda
23 reviews op Funda
9 reviews op Google
-
Zuidkadering 14
10Uitstekend onderzoek door de makelaar gedaan over de marktsituatie voor het pand. Prima overleg over het biedproces en goed resultaat. Verder goede informatie over financiele aspecten en professioneel advies.
-
Ernst Casimirlaan 6
9We werden goed in het verkoopproces begeleid. De communicatie met zowel Peter als Pauline verliep soepel en snel.
-
Egelantier 70
10Deskundige makelaar komt afspraken na en houdt je goed op de hoogte en denk daarna ook met je mee en geeft goed advies
-
Schielandweg 14
9Het proces liep van het begin tot het einde zeer soepel. Zorgen werden weggenomen. En ook belangrijk, geen wachttijden aan de telefoon, ik werd altijd direct en adequate geholpen. Complimenten!
-
Gerard Bleekerstraat 19
8Prima makelaar! Kon snel schakelen toen dat nodig bleek. Backoffice sterk team en persoonlijke prettige communicatie. Prima terugkoppeling na bezichtigingen. Het aantal biedingen viel wat tegen (kan aan de markt liggen) maar je hebt maar 1 koper nodig.
-
Jupiterlaan 7
10Prettig contact vanaf eerste moment. Korte lijnen. Makkelijk bereikbaar. Daar we in een complexe situatie belanden door een overlijden moest er snel naar oplossingen gezocht worden en dit zeer snel en proffesioneel gedaan. Wij zijn zeer tevreden.
-
Ganzerik 42
10Zeer prettig contact en korte lijntjes met de makelaar. We zijn op alle fronten goed begeleid en geadviseerd. Zou een volgende keer altijd weer voor van ‘t Hof kiezen!