Pronk en Van der Wal Makelaardij
"Welkom bij Pronk en van der Wal makelaardij"
Pronk en Van der Wal makelaardij is sinds 1997 gevestigd in Hoorn, op Gouw 2. Wij leggen de nadruk op persoonlijk advies, kwaliteit en een duidelijke benadering. Ons kantoor ligt op de hoek naast Hema, waar je altijd welkom bent om kennis te maken. Wij zijn bereid om bij jou thuis afspraak te maken, zodat we samen kunnen kijken naar de mogelijkheden van je woning of hoe we je het beste kunnen helpen met de aankoop. Bovendien staan wij g...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Rotiusstraat 40
1624GB Hoorn
€ 450.000 k.k.
€ 3.488/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 129 m²
- Perceeloppervlakte
- 152 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Wieken 32
1633GW Avenhorn
€ 375.000 k.k.
€ 3.000/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 137 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Mari Andriessenhof 15
1628ZM Hoorn
€ 675.000 k.k.
€ 4.116/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 164 m²
- Perceeloppervlakte
- 345 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Langetuin 192
1689JK Zwaag
€ 398.000 k.k.
€ 3.345/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- 167 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Ekster 4
1628AA Hoorn
€ 350.000 k.k.
€ 3.888/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- 132 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Venenlaan 124
1623RK Hoorn
€ 450.000 k.k.
€ 5.625/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 80 m²
- Perceeloppervlakte
- 163 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (38)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
38 reviews totaal
Funda
24 reviews op Funda
14 reviews op Google
-
Dukaat 69
9Hulpvaardige makelaar die ons steeds op de hoogte hield van de ontwikkeling rond de verkoop. Goed overleg welke strategie te volgen met uiteindelijk een mooi resultaat en tevreden koper en verkoper
-
Lingerzijde 2
10De makelaar en zijn collega's hebben een goed plan gemaakt en zo ook uitgevoerd. Hij heeft zijn kwaliteiten laten zien en gebruikt. Daarbij bood hij altijd ruimte om zelf mij te laten beslissen. Goede ondersteuning door zijn team van begin tot eind. Van een mooie presentatie on-line van het huis tot bezichtigingen goed verzorgen. Vrij snel het doel bereikt. Met daarbij een fijne samenwerking, goede immer bereikbaarheid en service. Incl. continu me op de hoogte houden van ontwikk…
-
Noorddijkerweg 14 D
10Wat een fijne makelaar is John van Pronk en van der Wal makelaars! Hij neemt alle tijd voor je en denkt en leeft in alles met je mee. Geen moeite lijkt hem teveel. Hij toont daarbij ook oprechte interesse en betrokkenheid. Een mensenmens. En alles is tip top geregeld. En mijn huis in zeer korte tijd verkocht! Mocht het nog eens nodig zijn, dan zou ik opnieuw bij John en zijn team uitkomen. Ik zou Pronk en van der Wal makelaars zeker aanbevelen!
-
Robert Stolzhof 99
10John van der Wal is een fijne man en makelaar, als je zaken niet begrijpt legt hij het je graag uit...
-
Pissarrohof 29
10Uitstekende makelaar. Contact verloopt zeer prettig. John is integer en deskundig. De woning was tevens binnen een week verkocht. Een goede keuze als je zorgeloos een woning wil verkopen.