Van Lelyveld Makelaardij
"Persoonlijk in aanpak, sterk in resultaat."
Van Lelyveld Makelaardij staat voor persoonlijke begeleiding en een diepe kennis van de Friese regio. Wij zijn een klein team dat met veel enthousiasme en betrokkenheid de woonwensen van klanten in kaart brengt. In onze regio, waar rust en vertrouwen centraal staan, helpen we mensen bij het vinden van hun ideale woning. Of het nu een eengezinswoning, appartement of karakteristiek huis is, wij richten ons op de particuliere kopers en ver...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Terp 6
8731AZ Wommels
€ 195.000 k.k.
€ 2.349/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 83 m²
- Perceeloppervlakte
- 81 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
de Finne 25
9089CA Wytgaard
€ 925.000 k.k.
€ 3.854/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 240 m²
- Perceeloppervlakte
- 744 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Beschikbaar
Pieter Sjoerds Gerbrandystraat 23
8862BN Harlingen
€ 250.000 k.k.
€ 3.378/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 74 m²
- Perceeloppervlakte
- 170 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Terp 7
8855CD Sexbierum
€ 375.000 k.k.
€ 2.329/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 161 m²
- Perceeloppervlakte
- 501 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Sint Japiksdyk 7
8831ZN Winsum
€ 395.000 k.k.
€ 3.347/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Perceeloppervlakte
- 245 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Terp 1
8855CD Sexbierum
€ 585.000 k.k.
€ 2.500/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 234 m²
- Perceeloppervlakte
- 435 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (88)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
88 reviews totaal
Funda
50 reviews op Funda
38 reviews op Google
-
De Mar 4
9Ik had eerder ons huis aan een andere makelaar gegund voor verkoop. Dit was ook de makelaar via welke we ons nieuwe appartement hadden gekocht. Deze makelaar had echter achteraf gezien te weinig regio-kennis van de locatie van ons te verkopen huis. Het werd daardoor te hoog geprijsd en de verkoop stagneerde. Ik heb toen een regio makelaar ingeschakeld met veel kennis van de regio. Heeft ons ook geadviseerd het groen voor ons huis flink te snoeien. Heeft ons huis één maand van fu…
-
Doctor Sipcke Stapertstrjitte 7
10Het verkoopproces verliep prima. Het contact met de makelaar en het team was uitstekend. Goed bereikbaar, duidelijke informatie en (indien nodig) altijd bereid te helpen met vragen of onduidelijkheden.
-
Gerben Oppewalstrjitte 8
10Plezierige contact, deskundige en meelevend. Gaf veel vertrouwen en dichtbij daarom de keuze gemaakt voor een klein makelaarskantoor met korte lijnen. Zeer tevreden.
-
Hegeterp 31
10Persoonlijke en vriendelijke manier van werken. Kort en de bal zitten en altijd bereikbaar. Dat geldt voor alle medewerkers.
-
De Mar 10
10Vanaf de eerste kennismaking tot en met het plaatsen van onze woning op Funda goed begeleid en met een goed resultaat is onze woning in 4 weken tijd verkocht. Ze heeft kennis van zaken en is zeer goed op de hoogte van wat er in onze omgeving speelt op de markt. Proffesionele begeleiding tijdens het hele traject. Zeker een aanrader.