Huize Bier Makelaars
"De plek voor jouw nieuwe (t)huis!"
Huize Bier Makelaars staat voor persoonlijke en betrouwbare begeleiding op de woningmarkt in Groningen en Drenthe. Met een uitstekende kennis van de regio en een toegankelijke houding zorgen wij ervoor dat je klant gerustgesteld en goed begeleid wordt. Of het nu gaat om de verkoop, aankoop of huur van een woning, wij staan voor je klaar met professionele adviezen en ondersteuning. Onze specialisaties omvatten recreatie, woningfotografie...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Larixlaan 7
9483TJ Zeegse
€ 495.000 k.k.
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 95 m²
- Perceeloppervlakte
- 2960 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Strausslaan 14
9603CD Hoogezand
€ 549.000 k.k.
€ 3.978/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 138 m²
- Perceeloppervlakte
- 511 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Eexterkoele 34
9463TP Eext
€ 265.000 k.k.
€ 5.096/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 52 m²
- Perceeloppervlakte
- 1022 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Dorpsstraat 112
9605PD Kiel-Windeweer
€ 275.000 k.k.
€ 2.273/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 121 m²
- Perceeloppervlakte
- 570 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
P. Wierengaweg 20
9751CN Haren Gn
€ 375.000 k.k.
€ 4.411/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 85 m²
- Perceeloppervlakte
- 158 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Sloep 37
9732CB Groningen
€ 325.000 k.k.
€ 2.539/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 128 m²
- Perceeloppervlakte
- 177 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (22)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
22 reviews totaal
Funda
18 reviews op Funda
4 reviews op Google
-
Kalkwijk 41
8Heel fijn contact met de makelaar en kantoor. Deskundig en servicegericht. Een aanrader dus. Goed advies mbt de te volgen strategie. Het huis was snel verkocht.
-
Eexterkoele 26
8Vriendelijk, kundig en komt goed over. Medewerker op kantoor vriendelijk en accuraat. Wij hebben de begeleiding als zeer prettig ervaren.
-
Tienelsweg 48 304
10Professioneel, goede voorlichting, heldere communicatie, betrokken, neemt alle tijd en is en adequaat in zijn handelen. Hij blijft je gedurende het proces van verkoop en aankoop begeleiden en op de hoogte houden en weet goed stress en zorgen tijdens dit proces te reduceren. Een aanrader.
-
Apollopad 6
10Een paar keer hebben Roald en zn team me geholpen met het kopen en verkopen van een woning. Roald is vriendelijk, kent de markt, is sociaal en houd op alle manieren de vinger aan de pols. Hij zorgt voor een goede prijs. Geeft gevraagd en ongevraagd advies. Kortom fijn om zaken mee te doen.
-
Eexterkoele 16
9Begeleiding met verkoop woning was zeer professioneel en prettig. Heeft uitgebreide kennis van met name de lokale markt. Zeer aan te bevelen.
-
Kerkakkers 20 a
10Het contact verliep soepel, vriendelijk en korte lijntjes. Wij zijn goed geholpen met het vinden van een juiste koper en heel alles wel snel geregeld.
-
Cypressenlaan 33
10Na het assisteren bij het bezichtigen van een woning waarbij wij werden overboden, werden wij door Roald op de hoogte gebracht van de woning die we uiteindelijk hebben gekocht. Zijn kennis en oog voor detail hebben er voor gezocht dat we een goed en eerlijk bod uit hebben kunnen brengen. Onze dank is zeer groot