April makelaars Vleuten
"De beste all-in service tegen een vast tarief!"
Het kopen of verkopen van een huis is een belangrijke stap, waarbij je goed ondersteuning nodig hebt. April makelaars staat voor betrouwbare en gedetailleerde hulp, met een team dat uit ervaren professionals bestaat. Van bouwkundige en juridische deskundigen tot commerciële medewerkers met veel ervaring, zorgen we voor een gerichte aanpak. Aangesloten bij de NVM en met een sterke marketingstrategie, helpen we je efficiënt door het proce...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Claudiuslaan 125
3453JC De Meern
€ 650.000 k.k.
€ 4.924/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 132 m²
- Perceeloppervlakte
- 121 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Zandpad 37
3601NA Maarssen
€ 895.000 k.k.
€ 6.780/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 132 m²
- Perceeloppervlakte
- 555 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Romanusweg 6
3453HD De Meern
€ 775.000 k.k.
€ 4.844/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 160 m²
- Perceeloppervlakte
- 187 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Aangekocht
Presidentperenlaan 7
3452ET Vleuten
€ 669.000 k.k.
€ 5.186/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 129 m²
- Perceeloppervlakte
- 162 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Herman Heijermansstraat 10
3451AM Vleuten
€ 495.000 k.k.
€ 5.051/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 98 m²
- Perceeloppervlakte
- 153 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Aangekocht
Watertuinlaan 8
3452RH Vleuten
€ 695.000 k.k.
€ 5.110/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 136 m²
- Perceeloppervlakte
- 178 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (79)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
79 reviews totaal
Funda
39 reviews op Funda
40 reviews op Google
-
Eva Bancsi
10Zeer fijn contact en flexibel wat het snelle schakelen makkelijk maakte. Ze hebben ons heel goed geholpen met deskundig advies. Zeker aan te raden!
-
Presidentperenlaan 7
9Zeer fijn contact en flexibel wat het snelle schakelen makkelijk maakte. Ze hebben ons heel goed geholpen met deskundig advies. Zeker aan te raden!
-
Rianne Raeven
10Ik zou deze makelaar zeker aanbevelen bij vrienden of familie! April makelaars kwam met een goed advies en een vaste prijs. Ik heb mijn woning snel voor een mooi bedrag kunnen verkopen.
-
Coelhorst 18
9April makelaars kwam met een goed advies en een vaste prijs. Ik heb mijn woning snel voor een mooi bedrag kunnen verkopen.
-
Richard Rodgersstraat 8
9Fijne makelaar. Goed bereikbaar en altijd bereid even te sparren. Weet je wens goed te vertalen en zet deze voorop. Duidelijke afspraken aan de voorkant over financien en aanpak.
-
Maartje van der Hammen
10Wij zijn ontzettend tevreden over de samenwerking met Ted van April Makelaars! Vanaf het eerste contact tot aan de afronding heeft hij echt super werk geleverd. Ted is professioneel, betrokken en denkt actief met je mee. Daarnaast werkt hij met een fijn en professioneel team, wat het hele proces nog prettiger maakt. De communicatie was helder en snel, waardoor we altijd goed op de hoogte waren en met vertrouwen stappen konden zetten. Kortom: een zeer positieve ervaring! Wij kunnen April Makelaars, en dan vooral Ted, dan ook van harte aanbevelen!