Ingrid van Eck Makelaardij
"Verhuizen meer is dan een woning achterlaten"
Bijna iedereen krijgt vroeg of laat te maken met de koop of verkoop van een woning. Toch gaan we er vanuit dat dit nooit ‘alledaagse kost’ voor u zal worden. Reden te meer om u goed te laten begeleiden. Uw thuis is namelijk uw alles. Een plek waar geborgenheid en gezelligheid hand in hand gaan. Waar sfeer heerst, uw sfeer. Als geen ander weet ik dat verhuizen meer is dan een woning achterlaten. Ik wil u daar graag bij helpen en begeleid...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
St.-Ludgerusstraat 375
3553CX Utrecht
€ 545.000 k.k.
€ 5.396/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 101 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Berkelstraat 95
3522EL Utrecht
€ 725.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- 95 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Riouwstraat 21
3531CT Utrecht
€ 585.000 k.k.
€ 5.467/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- 55 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Noordeindestraat 41
3523VJ Utrecht
€ 469.000 k.k.
€ 6.013/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 78 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Potgieterstraat 40 BS
3532VS Utrecht
€ 595.000 k.k.
€ 5.042/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Boekelaan 35
3571XA Utrecht
€ 425.000 k.k.
€ 4.830/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 88 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
Reviews (18)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
18 reviews totaal
Funda
17 reviews op Funda
1 reviews op Google
-
Ronald Batenburg
10Ingrid is een makelaar met passie voor haar vak. Heeft veel kennis van de markt, waardoor ons huis binnen no time is verkocht..Wat ook fijn was, is dat Ingrid altijd bereikbaar is voor vragen. Kortom wij raden Ingrid zeer zeker aan .
-
Edisonstraat 114
10Ingrid is geweldig. Ze weet goed hoe ze de markt moet aanpakken en doet dit met veel kennis en kunde. Vind haar nuchtere no nonsens houding ook erg fijn. Je weet wat je aan haar hebt.
-
Zandhofsestraat 140
10Zelfs na ruim 10 jaar blijft Ingrid mij verbazen over haar betrokkenheid, kennis en kunde. Als ik iemand blind kan vertrouwen op een goed resultaat, dan is zij het! Een klasse apart en 1 in de buitencategorie. Op naar de volgende! Dank je wel!
-
Krijtwal 33 17
10Gewoon een TOP makelaar, geeft goed advies staat altijd klaar en goede begeleiding. Zeker een aanrader.
-
2e Atjehstraat 16 BS
10Ingrid hebben we ervaren als een zeer betrouwbare makelaar. Vlotte communicatie, altijd op en top voorbereid en bovenal een fijn mens!
-
Lauwerecht 20 A
10Dit was het huis dat ik eigenlijk nooit wilde verkopen. Maar als, dan voor de beste prijs, aan de juiste koper. Een koper die het huis waardeert en - net als ik- vertroetelt (Daar raken ze na verloop van tijd aan gewend). Geen eenvoudige opgaaf dus en maar 1 makelaar die dat zou moeten kunnen! She did it again! Het 'best' bewaarde geheim van Utrecht en omgeving. Wat een topper is dit!