MOZA Makelaardij
"MOZA, dé aktieve makelaar!"
MOZA Makelaardij staat bekend als een actieve en onafhankelijke speler op de woningmarkt. Sinds 1997 gevestigd in Wapenveld, heeft het kantoor zich ontwikkeld tot een betrouwbare naam in de regio. Met een moderne etalage aan de Stationsweg, op een zichtbare locatie aan de rand van het park, trekt ons kantoor dagelijks veel aandacht. Wij zijn aangesloten bij de NVM, wat betekent dat onze makelaars NVM-gecertificeerd zijn en u een profess...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Valkstraat 4
8191AR Wapenveld
€ 565.000 k.k.
€ 3.717/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 152 m²
- Perceeloppervlakte
- 249 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Wildekampseweg 74
8191BV Wapenveld
€ 400.000 k.k.
€ 3.540/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 113 m²
- Perceeloppervlakte
- 197 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Hogenkampsweg 64
8022DJ Zwolle
€ 315.000 k.k.
€ 4.257/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 74 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Merelweg 20
8191XR Wapenveld
€ 325.000 k.k.
€ 3.963/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht onder voorbehoud
Prins Bernhardlaan 1 a
8181AL Heerde
€ 550.000 k.k.
€ 4.955/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- 790 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Mosweg 26
8191JN Wapenveld
€ 1.400.000 k.k.
€ 5.983/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 234 m²
- Perceeloppervlakte
- 5922 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (62)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
62 reviews totaal
Funda
20 reviews op Funda
42 reviews op Google
-
Annenkamp 51
10Zowel aankoop als verkoop ontzettend fijn geholpen. Je voelt aan alle kanten de betrokkenheid! Heel fijn geholpen. duidelijkheid en informatie word meteen vermeld. Wij zijn jullie erg dankbaar.
-
Hulsbergen 6
10Zowel als kopende partij als verkoper zeer positieve ervaring met MOZA makelaardij. Proactief, nuchter en toegankelijk. Qua afspraken en administratieve processen goed georganiseerd. Fijn dat er zelfs een gratis verhuisbus is waarvan gebruik kan worden gemaakt.
-
Veerstraat 32
10Zeer vakkundige makelaar die weet wat hij doet. Gaf goede adviezen en hield ons goed op de hoogte van de stand van zaken.
-
Fluessen 39
10Zeer prettig kantoor met korte lijnen, waardoor ze goed op de hoogte zijn en ze steeds met, goed advies, snelle reacties komen en er adequaat gehandeld kan worden.
-
Hogepad 40 d
9Duidelijk, accuraat, goede kennis van zaken, vlot, kwalitatief en prettige begeleiding. Zeer tevreden!
-
Koolhydraat Appel
10Makelaardij MOZA heeft ons begeleid bij de verkoop van onze woning in Hattem. Daarover zijn we zeer te spreken: - de advisering vooraf - begeleiding van het verkoopproces - de afhandeling na de verkoop - de aankoop van een nieuwe woning. Gert adviseert en doet goed de onderhandeling. - het terbeschikbaarstellen van een verhuisbus - Dorien op het kantoor is accuraat, geeft de info of zoekt die op Gert neemt de tijd, communiceert duidelijk. Hoewel wij best kritisch zijn t. a. v. makelaars vinden wij Gert betrouwbaar. Hij houdt zich aan afspraken en doet geen stiekeme dingen tijdens het verkoopproces. We zouden zo weer met Gert in zee gaan.