Makelaardij Van Gent Utrecht
Makelaardij Van Gent Utrecht staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in de regio Utrecht. Wij combineren kennis van de lokale markt met een klantgerichte aanpak om u te helpen bij het kopen, verkopen of taxeren van uw woning. Onze dienstverlening omvat verkoop, aankoop en taxaties. Wij werken transparant en efficiënt, met een sterke focus op de wensen van onze klanten. Onze medewerkers zijn erkend met certificaten zoals N...
Actueel woningaanbod
-
- Onder bod
Asselijnstraat 1 BSA
3521TA Utrecht
€ 450.000 k.k.
€ 4.639/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Wilde rijstvliet 84
3545CK Utrecht
€ 1.095.000 k.k.
€ 5.264/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 208 m²
- Perceeloppervlakte
- 238 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht
Koningsweg 29
3582GA Utrecht
€ 475.000 k.k.
€ 7.786/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 61 m²
- Perceeloppervlakte
- 88 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Aangekocht
Amsterdamsestraatweg 514
3553EM Utrecht
€ 499.500 k.k.
€ 4.540/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 4
-
- Aangekocht
Linschotensingel 1 E C
3525XA Utrecht
€ 400.000 k.k.
€ 5.970/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 67 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Aangekocht
Maniladreef 14
3564JE Utrecht
€ 495.000 k.k.
€ 4.194/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Perceeloppervlakte
- 139 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (83)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
83 reviews totaal
Funda
7 reviews op Funda
76 reviews op Google
-
Tim
10Ondanks dat ik Christiaan-Pieter niet heb ingeschakeld, heeft hij me van eerlijk, integer en uitgebreid advies voorzien bij een taxatie.
-
Deepayan Bhadra
4Hoewel het eerste contact positief was, bleef ik volledig in het ongewisse over de afhandeling van mijn taxatie, aangezien meerdere telefoontjes en e-mails onbeantwoord bleven.
-
erdem özmen
10Geweldig persoon
-
wouter dobbelaer
10Heel goede ervaring tijdens verkoop van woning. Goede begeleiding en zeer mooie foto's
-
Danitsja Dobbelaer
10 -
Swammerdamstraat 3 BS
9Goed bereikbaar. Deed meer dan wat je van een makelaar mag verwachten. Vriendelijk en zeer toegankelijk. Echte aanrader.
-
Zweder van Zuylenlaan 15
9Het contact verliep prima. Er werd goed mee gedacht en snel geschakeld. Kan Christaan van Makelaardij van Gent absoluut aanraden!
-
Dong T
10Ik heb een hele fijne ervaring gehad bij de taxatie. Alles verliep professioneel en duidelijk, met voldoende tijd voor uitleg en vragen. De taxateur was vriendelijk, deskundig en nam de moeite om alles goed door te nemen. Dat gaf mij veel vertrouwen in het proces. Ik ben zeer tevreden over de service en zou dit bedrijf zeker aanraden aan anderen!
-
De Scheifelaar 335
8Makelaar is erg netjes en neemt heel goed de tijd voor kijkers, en doet dit erg professioneel. Mijn gegevens mogen getoond worden maar er staat nu hieronder Dhr. Jean-Tine van Zutphen en het is mevr. Jean-Tine van Zutphen. Er is alleen geen bordje, verkocht, aan het woonhuis komen hangen, dit was wellicht wel goed geweest voor reclame voor jullie.