Hendriks Makelaardij Amersfoort
"Huis verkopen? Start met de gratis waardebepaling!"
Bij Hendriks Makelaardij in Amersfoort combineren we passie voor woningen met expertise in de woonmarkt. Wij helpen u bij het kopen, verkopen of verhuren van een woning en bieden daarbij ook ondersteuning bij hypotheek- of verzekeringstaken. Door al onze specialisaties onder één dak aan te bieden, zorgen wij voor een compleet en gerichte dienstverlening. Als NVM makelaar zijn wij al jarenlang betrokken bij de woonmarkt in Amersfoort en...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Toetsenbordpad 19
3821BC Amersfoort
€ 495.000 k.k.
€ 5.500/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Nijenrode 15 A
3813NV Amersfoort
€ 375.000 k.k.
€ 5.282/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 71 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Laan naar Emiclaer 18
3823EH Amersfoort
€ 250.000 k.k.
€ 6.944/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 36 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
De Oudenhage 7
3817HS Amersfoort
€ 730.000 k.k.
€ 4.899/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 149 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Arnhemseweg-Zuid 222
3817CN Amersfoort
€ 495.000 k.k.
€ 5.266/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 94 m²
- Perceeloppervlakte
- 200 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Beverweerd 9
3813XB Amersfoort
€ 535.000 k.k.
€ 3.849/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 139 m²
- Perceeloppervlakte
- 200 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (121)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
121 reviews totaal
Funda
55 reviews op Funda
66 reviews op Google
-
Rutger Kock
2Zeer teleurstellende ervaring. Op basis van onjuiste informatie van hun makelaar heb ik een bod gedaan op een woning, dat werd geaccepteerd. Ik heb vervolgens kosten gemaakt voor een hypotheek, aannemers en een taxatie. Pas na twee weken — en na meerdere keren zelf achteraan te hebben gebeld — bleek uit de verbouwspecificatie dat niets van wat de makelaar mij had verteld mogelijk was in dit pand. Ik was genoodzaakt mijn bod in te trekken. Hendriks heeft op geen enkel moment excuses aangeboden, noch enige compensatie voor de kosten die ik op basis van hun foutieve informatie heb gemaakt. Communicatie was gedurende het hele traject ondermaats. Ik raad niemand aan dit makelaarskantoor in te schakelen.
-
Eiberlaan 15
9We hebben eerdere ervaringen met dit makelaarskantoor. De medewerkers zijn vriendelijk, en denken goed mee om de woning goed in de markt te zetten. De woning is snel verkocht door Hendriks Amersfoort.
-
Sara Burgerhartsingel 321
10Ik heb heel bewust voor deze makelaar gekozen, omdat ik als koper me door hen bij meerdere bezichtigingen zo fijn benaderd voelde. Als makelaar van mij, nu verkoper, maken zij hun vakmanschap wederom waar. Erg blij met hen!
-
C. M.
10Geweldig fijne makelaar! Ik was Eveline van Hendriks Makelaardij al een paar keer bij een bezichtiging tegengekomen toen ik een huis zocht, en voelde me toen als koper serieus benaderd en echt gezien in mijn zoektocht. Toen ik ging verkopen koos ik daarom graag voor hen, ze hebben ook aan deze kant helemaal waargemaakt wat ik hoopte en verwachte. En makelaar met veel kennis én een fijne menselijke touch. Aanrader!