Gabriëlle Makelaardij
""Aandacht voor Wonen""
Gabriëlle Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke ondersteuning op de woningmarkt in Heemstede, Haarlem en de omgeving. Wij helpen je bij elke stap van het kopen of verkopen van een woning, met de juiste expertise en inzet. Onze ervaring op het gebied van verkoop, aankoop en taxatie zorgt voor een soepele en geruststellende ervaring. Ons team kent de regio als geen ander, wat ons in staat stelt jou optimaal te begeleiden. Of...
Actueel woningaanbod
-
- Onder bod
Duindoornlaan 22
2015LB Haarlem
€ 895.000 k.k.
€ 7.336/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 153 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Rob Slotemakerstraat 46
2031VN Haarlem
€ 395.000 k.k.
€ 6.930/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 57 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Schotlandstraat 132
2034LE Haarlem
€ 325.000 k.k.
€ 5.078/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 64 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Merwedeplantsoen 76
2105VN Heemstede
€ 425.000 k.k.
€ 5.182/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Bellevuelaan 363
2012BX Haarlem
€ 395.000 k.k.
€ 6.694/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 59 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Laan van Dick Laan 16
2101PM Heemstede
€ 430.000 k.k.
€ 6.231/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 69 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (35)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
35 reviews totaal
Funda
28 reviews op Funda
7 reviews op Google
-
Merwedeplantsoen 76
9Samen met Gabriëlle heb ik eerder een huis aangekocht en recent ook mijn appartement verkocht. Beide trajecten heb ik als zeer prettig ervaren. Gabriëlle schakelt snel, communiceert duidelijk en volgt alles uitstekend op, waardoor het samenwerken heel soepel verloopt. Bij de verkoop van mijn appartement heeft zij mij volledig ontzorgd. Alles werd professioneel en zorgvuldig geregeld, van de voorbereiding tot de afronding. Ik ben daarnaast erg tevreden over hoe zij de woning in …
-
Timorstraat 50
10Alles in werking gezet om ons huis te verkopen. Eén fijne makelaar ! Ze denken mee en het contact is zeer ontspannen. Een aanrader !
-
Nassaupark 63
10Ontzettend nauwkeurig, altijd tot in de puntjes voorbereid, continue bereikbaar en verkiezen kwaliteit altijd boven snelheid. Absolute aanrader.
-
Bellevuelaan 363
10Zeer betrouwbare makelaar. Denkt mee en is eerlijk. Appartement met zorg achtergelaten na bezichtigingen ! Prettige samenwerking
-
Van der Hulststraat 28
9I had a great smooth experience with Chris (Gabriëlle agency) while buying a new Dutch home. Throughout the entire process, communication and collaboration was fast, clear and open, which eventually brought to a great result. And Chris has a great eye for details, super important while this process.
-
Spoorzichtlaan 17
9Het contact met de makelaar was heel prettig, persoonlijk en makkelijk. We konden fijn schakelen en overleggen. Verder was er goed overleg over de aanpak en stuurden ze bij waar nodig!