Talsma Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Ede en de omgeving. Met jaren ervaring op de lokale vastgoedmarkt biedt het kantoor gerichte begeleiding bij aankoop, verkoop en taxatie van woningen. Uw wensen staan centraal in alles wat we doen. Het kantoor legt de nadruk op transparante communicatie en deskundige begeleiding. Met certificaten als VastgoedCert, NRVT en NWWI staat de expertise van het team ge...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
De Savornin Lohmanstraat 23
3904AM Veenendaal
€ 465.000 k.k.
€ 4.794/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Perceeloppervlakte
- 223 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Madoeralaan 21
6714AM Ede
€ 300.000 k.k.
€ 5.455/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 55 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht onder voorbehoud
Legakker 3
6744VJ Ederveen
€ 750.000 k.k.
€ 4.777/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 157 m²
- Perceeloppervlakte
- 567 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Bremlaan 41
6713EA Ede
€ 415.000 k.k.
€ 5.533/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 75 m²
- Perceeloppervlakte
- 262 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Bellestein 13
6714DP Ede
€ 385.000 k.k.
€ 4.140/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 93 m²
- Perceeloppervlakte
- 128 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Parkrand 6
6714GN Ede
€ 500.000 k.k.
€ 3.497/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 143 m²
- Perceeloppervlakte
- 163 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (47)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
47 reviews totaal
Funda
27 reviews op Funda
20 reviews op Google
-
Bellestein 13
10Hele fijne makelaar. Zeer vriendelijk kent de marktwaarde en helpt je van a tot z. Heb je vragen kan je altijd contact met hem opnemen. Raad hem zeker aan.
-
Amsterdamseweg 34
9Marcel is een energieke, vriendelijke en deskundige makelaar. Hij kent de markt en de omgeving. Hij is flexibel, en doelgericht.
-
Waterloweg 56
10Marcel is een topgozer die voor mijn oudere moeder meer dan fantastisch de verkoop van haar huis heeft begeleid. Zoals zij zegt, wat een fijne, open en eerlijke vent is dat. Komt afspraken strikt na! Dikke 10
-
Zijpendaal 5
9Het contact met de makelaar liep soepel de man heeft kennis en kundigheid en weet dus waar hij over praat. Geen negatieve dingen over te zeggen. Makelaar Talsma zal ik aan iedereen aanbevelen niks is te gek staat altijd voor je klaar.
-
Brouwerstraat 52
10Het contact met de makelaar verliep heel goed, bij vragen kon je altijd contact met hem opnemen. Zeer vriendelijk en duidelijke uitleg. Raad hem ter zeerste aan.
-
Wilsondreef 7
10Punctueel, snel, grote dosis humor, goed bereikbaar en zet extra stappen waar en wanneer nodig! Echt een aanrader!
-
Allebéstraat 1
10Topmakelaar. Niks is Marcel teveel,je kunt hem bij wijze van spreken dag en nacht storen. Niet doen natuurlijk, maar bij wijze van spreken.
-
Sint Hubertus 344
9Altijd bereikbaar voor vragen, geeft bruikbare tips, goed advies en heel fijn is de begeleiding tijdens het hele verkoopproces van je woning.