Mark Renkema Makelaardij B.V.
"Niks met stenen, wel met mensen"
Mijn passie voor de makelaardij begon met het helpen van mensen in hun zoektocht naar een nieuw thuis. In de regio Utrecht ben ik sinds lang geleden actief en blijf ik meedoen met de wisselende markt. Elke klant heeft unieke behoeften, en daarom richt ik me altijd op persoonlijk advies en een gerichte aanpak. Ik ben van mening dat succes in de makelaardij komt door betrokkenheid en transparantie. Door goed te luisteren en snel in actie...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Bosstraat 3 b
3971XA Driebergen-Rijsenburg
€ 500.000 k.k.
€ 7.937/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 63 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Baanstraat 13 C
3581VS Utrecht
€ 500.000 k.k.
€ 5.952/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 84 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
de Wetstein Pfisterlaan 32
3971BW Driebergen-Rijsenburg
€ 925.000 k.k.
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 136 m²
- Perceeloppervlakte
- 470 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Trompetbloemlaan 30
3452CE Vleuten
€ 625.000 k.k.
€ 5.123/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 122 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Veldbloemlaan 87
3452CK Vleuten
€ 635.000 k.k.
€ 5.080/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 125 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
De Ruiterberg 23
3452NB Vleuten
€ 675.000 k.k.
€ 5.579/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 121 m²
- Perceeloppervlakte
- 135 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (48)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
48 reviews totaal
Funda
43 reviews op Funda
5 reviews op Google
-
ing. E.J. Moest
10Al jaren een hele fijn mens en makelaar die de koper/verkoper op een prettige en betrouwbare wijze ontzorgt!
-
Biltstraat 117
10Professioneel en helder verwachtingsmanagement. Prettige samenwerken en altijd bereikbaar voor advies
-
Wilhelminastraat 22
10Brenda en Mark zijn bij uitstek de beste makelaars die wij kennen. Zowel de aankoop ging super fijn en de verkoop ging ook super soepel en snel. Korte lijntjes en snel duidelijkheid, precies wat je wilt als je een huis koopt en/of verkoopt.
-
Cantondreef 43
10We hebben vaker huizen verkocht, maar Mark is de eerste makelaar waarmee het ook een plezierige verkoop was. Mark is betrokken, heel goed bereikbaar en heeft verstand van zaken. In het eerste gesprek geeft hij duidelijk aan wat je kunt verwachten en dat klopt tot en met het laatste gesprek. Wij kunnen Mark van harte aanbevelen!
-
Gansstraat 133
10Prettige communicatie, neemt de tijd om vragen te beantwoorden, altijd bereikbaar voor overleg. Goede adviezen omtrent onderhandelingen.
-
Park Arenberg 79
10Zeer deskundige makelaar die goed bereikbaar is en meedenkt met de wensen van de aankoper. Van harte aan te bevelen!
-
Van der Goesstraat 51
10Superfijne en prettige communicatie. Gaf deskundig advies over buurten en de bouwkundige staat van het huis. Bovendien lieten de makelaars ons goed nadenken over deze belangrijke stap door het stellen van goede vragen zonder opdringerig te zijn. Echt een aanrader voor iedereen die een top makelaar zoekt in omgeving Utrecht.