Derk makelaardij
"Jong, flexibel en duidelijk"
Derk Makelaardij is een actieve NVM makelaar in de Vechtstreek, waar we ons richten op het behalen van optimale resultaten bij de verkoop of aankoop van een woning. Wij luisteren naar het verhaal achter elke transactie om zo de beste uitkomst voor onze klanten te garanderen. Onze dienstverlening is snel, duidelijk en transparant, met aandacht voor de behoeften van onze klanten. Bij Derk Makelaardij benutten we de volledige potentie van...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Bloemstede 33
3608TJ Maarssen
€ 549.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 138 m²
- Perceeloppervlakte
- 202 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Doornhoecklaan 6
3601JV Maarssen
€ 845.000 k.k.
€ 6.168/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 137 m²
- Perceeloppervlakte
- 240 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Kennedylaan 23
3601VG Maarssen
€ 585.000 k.k.
€ 5.223/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- 222 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Laan van Niftarlake 37
3612BL Tienhoven
€ 650.000 k.k.
€ 4.452/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 146 m²
- Perceeloppervlakte
- 271 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Prinses Irenelaan 87
3554HD Utrecht
€ 649.000 k.k.
€ 5.847/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- 119 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Reigerskamp 582
3607JH Maarssen
€ 299.000 k.k.
€ 4.902/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 61 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (74)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
74 reviews totaal
Funda
11 reviews op Funda
63 reviews op Google
-
Jurgen D
10We hebben Derk inmiddels meerdere keren ingeschakeld: eerst voor de verkoop van ons vorige huis, daarna bij de aankoop van onze huidige woning en nu voor de taxatie. Elke keer opnieuw hetzelfde verhaal: snel, prettig in de omgang en super professioneel. De communicatie is duidelijk, afspraken worden nagekomen en alles wordt zonder gedoe geregeld.
-
Alisa R.
10We hebben heel snel een afspraak gekregen, de taxateur legde de procedure met veel geduld uit en was goed bereikbaar. Heel fijn!
-
Maire Hofstedelaan 13
10Gedegen kennis van de markt, goed netwerk, professionele opvolging & communicatie, prettig in de omgang
-
Hondiusstraat 35
10Makelaar met korte lijnen door en goede communicatie. Neemt de tijd voor potentiële kopers bij bezichtigingen. Regionaal zeer bekend en goede strategie en inschatting van doelgroep voor je woning.
-
Roland Mouthaan
10Zeer vriendelijke makelaar, met veel kennis en inzichten van de woningmarkt. Mede door het zeer uitgebreide en volledige taxatierapport kregen we zeer snel onze nieuwe hypotheek voor de verbouwing rond. Helemaal top!
-
Mitchel Suvaal
10Wij zijn zeer tevreden over de taxatie door Derk Makelaardij. Het contact verliep prettig en duidelijk, en de taxatie is snel en zorgvuldig uitgevoerd. Het rapport was vlot gereed en voldeed volledig aan de eisen, waardoor wij het direct konden aanleveren bij onze tussenpersoon en aankoopmakelaar. Al met al een professionele en efficiënte dienstverlening. Zeker een aanrader!