Staete is een kantoor dat je helpt met al je woonvragen, van kopen tot verkopen en alles daartussen. Met specialisten in makelaarszaken, juridisch advies, marktanalyse, taxatie en financieel begeleiding staat er altijd iemand klaar om je te helpen. Door al deze expertise onder één dak te verzamelen, krijg jij snel en betrouwbaar antwoord op al je vragen. Of je nu een nieuw huis zoekt, wilt verhuizen of hulp nodig hebt met de financiën v...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Oeverzwaluw 7
5052HA Goirle
€ 830.000 k.k.
€ 5.000/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 166 m²
- Perceeloppervlakte
- 237 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Praetoriussingel 5
5144GS Waalwijk
€ 339.000 k.k.
€ 3.606/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 94 m²
- Perceeloppervlakte
- 141 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Anton van Duinkerkenstraat 14
5146EG Waalwijk
€ 725.000 k.k.
€ 4.290/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 169 m²
- Perceeloppervlakte
- 301 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Hertog Janstraat 4
5141KJ Waalwijk
€ 619.000 k.k.
€ 3.869/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 160 m²
- Perceeloppervlakte
- 335 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Molenklefweg 15
5801HA Venray
€ 550.000 k.k.
€ 3.873/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 142 m²
- Perceeloppervlakte
- 679 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Mark 53
5172CE Kaatsheuvel
€ 325.000 k.k.
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 86 m²
- Perceeloppervlakte
- 145 m²
- Slaapkamers
- 2
Reviews (63)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
63 reviews totaal
Funda
63 reviews op Funda
-
Berkakker 22
8Het contact met de makelaar verliep prima, duidelijk, kennis van de markt, communicatie zowel met de makelaar en zijn ondersteunende collega’s waren prima.
-
Silcherstraat 44
9Het contact met de makelaar was prettig, goede adviezen en deskundig. Als er vragen waren kregen we snel antwoord. En het is een goed team, afspraak is afspraak !
-
Burgemeester de Geusstraat 12
10Heel goed geholpen, fijne en duidelijk communicatie. Ik moet nu even doortypen want er zijn min 100 woorden nodig, wat een onzin.
-
Stationsstraat 154
9Wij zijn heel tevreden, over de mooie styling van ons (leegstaande) appartement, de mooie foto's, deskundige verkopers en het contact verliep steeds snel en persoonlijk.
-
Venrode 46
9Niet veel op aan te merken en goede begeleiding. Niet prijstechnisch vergeleken maar zal wel marktconform zijn.
-
Vondelstraat 23
9Duidelijke communicatie, staan open voor ideeën, luisterend oor, denken met je mee. Bedankt voor de begeleiding!
-
Oosteind 59
10Wij zijn ontzettend tevreden over Staete Makelaar bij de verkoop van onze woning. Vanaf het eerste contact was de communicatie duidelijk, prettig en professioneel. Alles werd snel en zorgvuldig opgepakt en we werden steeds goed op de hoogte gehouden. Er werd actief meegedacht en geen vraag was te veel. Het hele verkoopproces is soepel en ontspannen verlopen, wat wij als erg prettig hebben ervaren. Wij zouden Staete Makelaar zonder twijfel aanbevelen aan iedereen die zijn woning …