Makelaardij de Terp
"Thuis op de heuvelrug"
Makelaardij de Terp staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Leersum. Met een diepe kennis van de regio en een sterke focus op klantgerichtheid, helpen wij u bij elke stap van de woningmarkt. Of u nu op zoek bent naar een nieuw huis, wil verkopen of hypotheekadvies nodig heeft, wij staan voor u klaar met professionele en gedetailleerde ondersteuning. Onze specialisatie ligt in de verkoop en huur van recreatieve en nieuw...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Dreef 116
3956EW Leersum
€ 425.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 217 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Burgemeester Martenslaan 52
3956EN Leersum
€ 450.000 k.k.
€ 3.947/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- 146 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Dreef 81
3956ER Leersum
€ 475.000 k.k.
€ 3.926/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 121 m²
- Perceeloppervlakte
- 175 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Vijverlaan 29
3956EC Leersum
€ 450.000 k.k.
€ 3.214/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 140 m²
- Perceeloppervlakte
- 207 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht
Nieuwe Steeg 75
3956RB Leersum
€ 595.000 k.k.
€ 4.722/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Perceeloppervlakte
- 303 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Vondellaan 42
3931VC Woudenberg
€ 595.000 k.k.
€ 4.440/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 134 m²
- Perceeloppervlakte
- 304 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (27)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
27 reviews totaal
Funda
15 reviews op Funda
12 reviews op Google
-
Dreef 81
9We hebben een fijn contact met de Makelaar gehad. Alles verliep vlot en soepel. De begeleiding was uitmuntend en de bezichtigingen goed geregeld.
-
Prinses-Beatrixlaan 10
9Het contact met de makelaar liep soepel. Hij was altijd bereikbaar en hield zich aan de afspraken. Hij gaf deskundige adviezen, was respectvol, niet opdringerig. Kortom een prima makelaar die de markt goed kent plus mensenkennis heeft. Voordeel is dat hij Leersum goed kent, weet wat er speelt. Etc.
-
Rijksstraatweg 177 a
8Erwin heeft goed geholpen en was aanwezig bij de bezichtigingen en was altijd telefonisch bereikbaar om antwoord te geven op mijn vragen!
-
Burgemeester Martenslaan 11
9Erwin is een hele ervaren makelaar. Bijzonder plezierig en betrouwbaar in de omgang. We werden stap voor stap begeleid in het koopproces. Korte lijntjes en snelle bereikbaarheid hebben wij als heel prettig ervaren! Beslist een aanrader.
-
Groenbergen 1
9Zeer goed benaderbaar en bereikbaar met goede lokale contacten om actief te handelen en op het juiste moment te regelen wat er nodig was om snel tot het gehoopte resultaat te komen. Perfect gelopen voor ons en een hele fijne samenwerking! We zijn erg blij met de geleverde dienst!
-
Holleweg 5 a
10De makelaar Erwin Terpstra heeft ons enorm ontlast in het hele verkoopproces. Met veel kennis van de lokale markt en een scherp gevoel voor hoe vraag en aanbod zich ontwikkelen, wist hij precies de juiste strategie te kiezen. Wat ik bijzonder waardeer, is de manier waarop hij met respect en aandacht met mijn ouders is omgegaan. Dat maakte het niet alleen een succesvolle, maar ook een zorgvuldige verkoop. Een makelaar die echt meedenkt en ontzorgt!