Eerenberg Makelaars & Taxateurs B.V.
"Een vertrouwd gezicht"
Eerenberg Makelaars & Taxateurs B.V. is sinds meer dan 50 jaar actief in het Gooi en Amsterdam, gekend om betrouwbaarheid, transparantie en kwaliteit. Of u nu op zoek bent naar uw eerste woning of een complexe transactie, wij staan voor u met toewijding en passie. Ons familiebedrijf, onder leiding van Henk en Guido Eerenberg, verenigt jarenlange ervaring met juridische en wetenschappelijke kennis. Wij bieden een breed aanbod van dienste...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Overmeerseweg 129
1394BH Nederhorst den Berg
€ 375.000 k.k.
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 69 m²
- Perceeloppervlakte
- 184 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Noordse Bosje 2 F
1211BG Hilversum
€ 345.000 k.k.
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 62 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Prins Bernhardstraat 57
1211GJ Hilversum
€ 486.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 79 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Neuweg 14
1211LW Hilversum
€ 395.000 k.k.
€ 5.486/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 72 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Neuweg 8
1211LW Hilversum
€ 375.000 k.k.
€ 4.747/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 79 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Albertus Perksteeg 1 B
1217MA Hilversum
€ 295.000 k.k.
€ 5.900/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 50 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (33)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
33 reviews totaal
Funda
29 reviews op Funda
4 reviews op Google
-
Brinkweg 35
10Guido Eerenberg is zeer ter zake kundig; kent de markt van binnen en buiten, is accuraat, pro actief, adviseert uitstekend (gevraagd en ongevraagd), communiceert goed en snel en is zeer creatief en hulpvaardig. Maar het belangrijkst is zijn integriteit; ik heb de samenwerking echt als bijzonder prettig ervaren waarbij er maar één belang werd gediend - de mijne. Daarnaast is het gewoon een aardig, prettig en toegankelijk persoon. Eerenberg Makelaars & Taxateurs B.V.? Volgend…
-
Bussumerstraat 44 D
10Fijne ervaring met Guido en vader Henk. Professioneel, prettig in omgang en duidelijke communicatie. Zeker een aanrader!
-
Begoniastraat 30
10Wij zijn erg blij met Guido. Hij is kundig, betrokken, communicatief heel erg fijn en hij houd rekening met onze wensen. Zijn persoonlijke benadering mixt hij goed met zijn professionele rol. Wij zijn erg tevreden over Eerenberg. Ik zou hem aan iedereen aanraden!
-
Stéphanie Bloemers
10Het was een feestje om Guido als makelaar te hebben! Kundig, duidelijke communicatie en onzettend vriendelijk en persoonlijk. Guido heeft echt de ‘onzekerheid’ en spanning weggenomen bij het kopen van ons eerste huis. Met veel plezier wonen wij nu in Hilversum. Wij zouden Eerenberg Makelaars zeker aanraden! Stéphanie & Jasper
-
Kolhornseweg 62
9Het contact met Henk liep heel prettig, hij is erg geduldig en oplettend en heeft me steeds op tijd geïnformeerd en gecorrigeerd als ik iets vergat of even op moest letten.