Makelaardij Van de Weerd
"Mooi Wonen. Makelaardij Van de Weerd"
Makelaardij van de Weerd staat voor een frisse aanpak in het makelaarsvak. Met jaren ervaring en passie voor mooi wonen, helpen we u bij het realiseren van uw droomhuis. Onze werkwijze is gekenmerkt door professionaliteit, eerlijkheid en een sterke focus op klantvoldoening. Door het bouwen van een breed netwerk, zowel lokaal als regionaal, kunnen we u helpen om de juiste partijen bij elkaar te brengen. Onze unieke aanpak zorgt ervoor da...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Houtersweg 74
8071DN Nunspeet
€ 369.000 k.k.
€ 5.952/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 62 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Gerrit Mouwweg 28
8075AT Elspeet
€ 485.000 k.k.
€ 4.145/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 117 m²
- Perceeloppervlakte
- 157 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Oosterlaan 78
8072BZ Nunspeet
€ 779.000 k.k.
€ 5.058/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 154 m²
- Perceeloppervlakte
- 595 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Ds. Wisseweg 21
8075DB Elspeet
€ 609.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 274 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Vale Ouwelaan 194
8084JV 't Harde
€ 599.000 k.k.
€ 7.395/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 81 m²
- Perceeloppervlakte
- 574 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Berkenlaantje 4
8072CZ Nunspeet
€ 895.000 k.k.
€ 5.812/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 154 m²
- Perceeloppervlakte
- 795 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (83)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
83 reviews totaal
Funda
65 reviews op Funda
18 reviews op Google
-
Prinses Christinastraat 37
10Het verkoopproces verliep geheel vlekkeloos. We werden van alles goed op de hoogte gehouden, korte lijntjes en alles zeer correct uitgevoerd. Prettige bijkomstigheid is dat ons huis ook nog eens zeer snel verkocht was. Al met al Makelaardij van de Weerd als zeer prettig ervaren!
-
Dokter Huisinghlaan 7
9Er liep helemaal niets fout. Zeer correcte afhandeling en goede begeleiding. Altijd goed bereikbaar.
-
Evelien Bronkhorst
10Super fijne en zeer snelle samenwerking! Top
-
Hoefslag 15
10Een heel fijne en meedenkende makelaar! Alle medewerkers heel vriendelijk, behulpzaam en met kennis van zaken. Alles was snel geregeld en er zijn mooie foto’s en filmpjes gemaakt. Heel dankbaar voor hun hulp in het verkopen van mijn woning!🏠 absoluut aan te bevelen!
-
Dokter Huisinghlaan 8
9Veelvuldig ben ik gebeld na elke bezichtiging. Er was altijd iemand bereikbaar voor vragen. Was vlot verkocht !
-
Prins Willem Alexanderlaan 24
10We kwamen via ander Makelaarskantoor in contact met Herald van Ark die op dat moment in dienst was van Makelaardij van de Weerd in Nunspeet. Vanaf dag 1 heeft hij ons (en overigens ook de collega's van Makelaardij v.d. Weerd) bekwaam en terzake kundig begeleid bij het hele verkoopproces en wat daar allemaal bij komt kijken. Wij werden steeds van alles op de hoogte gehouden. Wij kunnen Makelaardij v.d. Weerd zeer zeker aanbevelen.