Dionne makelaars
Dionne makelaars staat voor betrouwbare en persoonlijke hulp in het Zuid-Limburgse Heuvelland. In Gulpen en de omgeving zijn we actief met een gedreven team dat zich volledig toewijdt aan jouw wensen. Of je nu zoekt, verkoopt of taxeert, wij zorgen voor een soepele en transparante werkwijze. Ons kantoor biedt diensten als verkoop, taxaties en aankoop. Wij werken met een professionele aanpak, gestaafd door certificaten als NWWI, SCVM en...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Grachtstraat 21
6305AM Schin op Geul
€ 495.000 k.k.
€ 2.829/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 175 m²
- Perceeloppervlakte
- 2401 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Antoon Coolenstraat 9
6321BS Wijlre
€ 395.000 k.k.
€ 3.624/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- 401 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Burg. van Rijckevorselstraat 11
6271GJ Gulpen
€ 495.000 k.k.
€ 4.057/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 192 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Eyserbosweg 3 A
6287NA Eys
€ 565.000 k.k.
€ 3.229/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 175 m²
- Perceeloppervlakte
- 240 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Leijenhof 10
6286DC Wittem
€ 820.000 k.k.
€ 4.713/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 174 m²
- Perceeloppervlakte
- 624 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Hunsstraat 4
6367JL Voerendaal
€ 396.000 k.k.
€ 2.849/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 139 m²
- Perceeloppervlakte
- 230 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (71)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
71 reviews totaal
Funda
45 reviews op Funda
26 reviews op Google
-
Dr. Ackensweg 38
10Dit was ons eerste verkoop na 41 jaar en wij zijn heel goed geholpen. Telefonisch werden wij ook goed geholpen. De bezichtingen werden ook netjes afgehandeld.
-
Ransdalerstraat 37
10Dionne kent de markt in Zuid-Limburg als geen ander en heeft goede contacten in de regio. Zowel met woningzoekenden als andere makelaars. Ze is zorgvuldig, deskundig en communiceert duidelijk over alle stappen.
-
Hoebigerweg 37
10Wij zijn ontzettend tevreden over de begeleiding van Dionne Schroufs. Vanaf het eerste moment was duidelijk dat we te maken hadden met een echte vakvrouw. Dionne combineert een professionele aanpak met een zeer prettige, persoonlijke touch, waardoor we ons direct op ons gemak voelden. Wat ons vooral opviel, was haar snelle en heldere communicatie. Haar deskundigheid en strategisch inzicht hebben geleid tot een resultaat dat onze verwachtingen overtrof. Geen vraag was te veel …
-
Burggraverhof 15
9Zeer prettig en duidelijk contact. Alles volgens afspraak en op tijd. Duidelijk over wat er te verwachten viel
-
Burckstraat 21
10Het contact was mondeling ,telefonisch,en e mail vriendelijk en zakelijk heel kundig.Zeer aan te bevelen.
-
Hoofdstraat 59
9Contact met makelaar was en is goed. Wat ik niet goed vind is dat het huis nu al van Funda gehaald is. Zou als verkocht een paar dagen op Funda mogen staan. Goede reclame.