Sharon Bish Makelaardij
"Jouw vertrouwde NVM Makelaar!"
Sharon Bish Makelaardij staat al meer dan 25 jaar voor betrouwbare en persoonlijke begeleiding bij de verkoop, aankoop of huur van woningen in en rond Weert. Met haar eigen kantoor aan huis en ondersteuning van het NVM Service Office, zorgt ze voor een professionele en betrokken dienstverlening. Ze legt de nadruk op een transparante en gedetailleerde aanpak, met gebruik van NVM-data om vertrouwde adviezen te geven die op maat zijn van d...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Geuzendijk 25
6002TA Weert
€ 739.000 k.k.
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 260 m²
- Perceeloppervlakte
- 8897 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
De Wielewaal 9
6005KZ Weert
€ 495.000 k.k.
€ 3.257/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 152 m²
- Perceeloppervlakte
- 335 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Leukerhof 24
6004DC Weert
€ 395.000 k.k.
€ 3.062/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 129 m²
- Perceeloppervlakte
- 124 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Prinsbisdomstraat 118
6004VT Weert
€ 342.000 k.k.
€ 4.329/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 79 m²
- Perceeloppervlakte
- 209 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Kerkstraat 24
6006KP Weert
€ 438.000 k.k.
€ 2.980/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 147 m²
- Perceeloppervlakte
- 465 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Groenewoudlaan 22
6004VE Weert
€ 375.000 k.k.
€ 4.310/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 87 m²
- Perceeloppervlakte
- 250 m²
- Slaapkamers
- 2
Reviews (66)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
66 reviews totaal
Funda
41 reviews op Funda
25 reviews op Google
-
De Groenling 35
10Ik zou Sharon zeker aanbevelen. Een kundige, persoonlijke, goed bereikbare en eerlijke makelaar. Hartelijk dank!
-
Nazarethsteeg 5
10Prima contact,goed onderlegde makelaar die van doorpakken weet zeer vriendelijk en betrouwbaar graag tot volgende keer
-
Stellingmolen 20
10Sharon is een daadkrachtige vakvrouw die duidelijk plezier in haar werk heeft. Zij verkoopt geen portie stenen maar een huis met sfeer en mogelijkheden. Zij denkt met je mee en doet mee. Haar presentaties zijn een combinatie van treffende teksten, natuurgetrouwe foto’s en een vrolijk filmpje. Het is bijna kunst.
-
Laurierstraat 60
10Hele prettige makelaar, deskundig, servicegericht en realistisch. Doet haar best voor je en schroomt daarbij niet om ook eventuele risico’s van keuzes te benoemen. Is goed bereikbaar en reageert snel bij eventuele vragen. Zeer tevreden!
-
Bloemerstraat 10
10Al eerder met sharon samengewerkt. Ze is vriendelijk, toegankelijk en deskundig. Goed bereikbaar en altijd klaar voor hulp en ondersteuning. Kortom zeer prettige makelaar die ik iedereen zou aanraden.
-
Maastrichtstraat 49
10Gewoon een dikke pluim verdiend vandaar dat ik haar een cijfer 10 geef Komt betrouwbaar over vriendelijk en deed haar werk zeer goed het voor ons een prettig gevoel dat wij niks hoeven te doen. Zeer aan te raden
-
Brederostraat 24