In Maasbracht staat Maasland Makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kennis van de regio, helpen we u zorgvuldig bij het vinden of verkopen van uw woning. Onze belofte is om transparant, geduldig en met expertise te werken, zodat u zich volledig op uw doel kunt richten. Wij bieden dienstverlening in aankoop, verkoop en taxaties. Onze werkwijze is gericht op het vinden van...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Steenakkerstraat 49
6051JV Maasbracht
€ 399.000 k.k.
€ 3.950/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 101 m²
- Perceeloppervlakte
- 328 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Hoogstraat 74
6085EJ Horn
€ 365.000 k.k.
€ 3.578/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 102 m²
- Perceeloppervlakte
- 218 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Roefstraat 15
6051LS Maasbracht
€ 325.000 k.k.
€ 4.514/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 72 m²
- Perceeloppervlakte
- 279 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Spitsstraat 8
6051GV Maasbracht
€ 489.000 k.k.
€ 3.762/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 130 m²
- Perceeloppervlakte
- 400 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
De Zeulk 4
6019CW Wessem
€ 299.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 162 m²
- Perceeloppervlakte
- 532 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Steenakkerstraat 49
6051JV Maasbracht
€ 405.000 k.k.
€ 4.010/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 101 m²
- Perceeloppervlakte
- 328 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (33)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
33 reviews totaal
33 reviews op Google
-
Anita Wijnen-Bertrand
10Heel tevreden over de geleverde diensten bij de koop van mijn huis. Goed bereikbaar ook via app Dank je wel Steffen 👌🏼👍🏼 …
-
Nicole Meuwissen
10Goed geholpen door Maasland makelaardij. Ons huis verkocht door Maasland Makelaardij en voor ons ook het juiste huisje gekocht via Maasland Makelaardij. Wij zijn tevreden waar we nu wonen dankzij Steffen Frusch.
-
meike hekers
10Maurice heeft ons enorm goed geholpen tijdens onze zoektocht naar een huis. Hij is enorm geduldig en luistert echt naar je wensen. We zijn blij dat we uiteindelijk een woning bij hem hebben mogen kopen! Een eerlijke makelaar met enorm veel kennis en kunde in huis. Echt een aanrader voor iedereen die een woning zoekt of wilt verkopen.
-
Joris Knol
10Goed holpen door Maurice voor zowel de verkoop van ons huis als aankoop van ons nieuwe droom huis. Hij heeft ons geholpen niet alleen met het vinden maar ook met de vraag wat we zochten.
-
F Selder
10Maurice Storken was bij ons de aankoopmakelaar en later ook de verkoopmakelaar. Bewust voor hem gekozen omdat wij vonden dat hij zeer integer is, aardig, betrokken, fijn in de omgang en professioneel! Dankjewel voor ons te begeleiden in het hele traject!
-
Myrthe Uebelgonne
10Zeer positieve ervaring gehad met Maurice. Veel aanwezige kennis en enthousiasme. Gaf blijk van uitstekende kennis van het pand en de omgeving.