Joeri Hendrix makelaardij
Hendrix Makelaardij in Sittard staat voor betrouwbare en gedetailleerde verhuur- en verkoopbegeleiding. Of u nu op de reguliere woningmarkt of gericht op expat- en Nato-markten zoekt, wij zorgen voor een professionele benadering vanaf de eerste stap. Uw woning wordt met zorg gefotografeerd en op een duidelijke manier gepresenteerd aan potentiële huurders. Bezigdagen worden op maat gepland, en voorafgaand aan de huurovereenkomst wordt uw...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Susterselerweg 4
6454AJ Jabeek
€ 689.000 k.k.
€ 2.907/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 237 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Kapelaan Goossensstraat 10
6101CZ Echt
€ 2.650 p/m
€ 11/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 238 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 6
-
- Beschikbaar
Körnerstraat 23
6363BX Wijnandsrade
€ 1.750 p/m
€ 13/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 135 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Kampstraat 6
6122AJ Buchten
€ 305.000 k.k.
€ 2.542/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 194 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Margrietlaan 41
6061BE Posterholt
€ 289.000 k.k.
€ 2.890/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- 250 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
In de Bóngerd 9
6118BN Nieuwstadt
€ 475.000 k.k.
€ 3.442/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 138 m²
- Perceeloppervlakte
- 319 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (13)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
13 reviews totaal
Funda
4 reviews op Funda
9 reviews op Google
-
In de Bóngerd 9
9Zeer correct en deskundig met een goed gevoel en kijk op de huizenmarkt. Weet wat er speelt en anticipeert hierop
-
Tim Hendrix
10Mijn ervaring met Dassen & Hendrix Makelaardij was buitengewoon positief. Vanaf het eerste contact merkte ik hun focus op klanttevredenheid en persoonlijke benadering. De makelaars Britt Dassen en Joeri Hendrix blinken uit in communicatie en begeleiding. Ze namen de tijd om mijn wensen te begrijpen en boden deskundig advies dat perfect aansloot bij mijn behoeften. Hun realistische en doortastende aanpak gaf mij veel vertrouwen in het verkoopproces. Een specifiek voorbeeld van hun uitstekende service was hoe ze een gedetailleerd en professioneel plan opstelden voor de verkoop van mijn woning. Ze zorgden voor hoogwaardige woningfotografie en een sterke online presentatie, wat resulteerde in veel interesse en een snelle verkoop. De transparantie en het regelmatige contact tijdens het gehele proces waren zeer geruststellend. Bij elke stap hielden ze me goed op de hoogte en waren altijd beschikbaar voor vragen of zorgen. Ik ben zeer tevreden met de service van Dassen & Hendrix Makelaardij. Hun combinatie van professionele expertise en oprechte betrokkenheid maakt hen een makelaar die ik ten zeerste aanbeveel aan iedereen die een woning wil kopen of verkopen.
-
Daniel Huntjens