Jack van Kessel – Jouw Makelaar is een makelaarskantoor dat zich volledig richt op commercieel vastgoed. Van kantoren en bedrijfsruimtes tot winkelpanden, bouwgronden, beleggingsobjecten en horecapanden, het kantoor heeft expertise in een breed scala aan vastgoedtypes. Bovendien worden ook woonhuizen verhandeld, wat de diversiteit van het bedrijf benadrukt. Jack en Kaya van Kessel sturen samen het familiebedrijf. Met jarenlange ervaring...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Eksterstraat 16
5301SJ Zaltbommel
€ 389.000 k.k.
€ 5.557/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 70 m²
- Perceeloppervlakte
- 150 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Harenstraat 34
5305EN Zuilichem
€ 339.000 k.k.
€ 5.650/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 60 m²
- Perceeloppervlakte
- 369 m²
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Kamille 8
5331DN Kerkdriel
€ 895.000 k.k.
€ 3.638/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 246 m²
- Perceeloppervlakte
- 573 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Maasdijk 46
5328BG Rossum
€ 479.000 k.k.
€ 3.926/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 195 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Voorstraat 77 b
5334JR Velddriel
€ 349.000 k.k.
€ 4.781/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 73 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Meikersstraat 42
5331JC Kerkdriel
€ 609.000 k.k.
€ 4.413/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 138 m²
- Perceeloppervlakte
- 178 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (12)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
12 reviews totaal
Funda
1 reviews op Funda
11 reviews op Google
-
Frans Halsstraat 15
10Kaya heeft mij uitstekend geholpen, alle vragen die ik had rondom het kopen van een woning heb ik mogen stellen en ik heb goed en eerlijk advies gekregen. Ik ben Kaya en Jack van Kessel erg dankbaar voor hun tijd, inzet en het meedenken. Ik kan dit kantoor erg aanbevelen.
-
Daav van Mil
10Van begin tot eind geweldig geholpen door Kaya! Ons huis was binnen 1 week verkocht en ze was altijd bereikbaar zodra we vragen hadden. Absolute aanrader voor de verkoop van je woning!
-
Kris Lammers
10Kaya was een ontzettend fijne, persoonlijke, open en zorgvuldige makelaar! We konden haar alles vragen en ze was erg adequaat met antwoorden. Ik heb haar als heel prettig ervaren! Dankjewel 😄 …
-
Karin Van der klugt
10⭐⭐⭐⭐⭐ Super fijne makelaar Altijd goed bereikbaar, denkt echt met je mee en legt alles duidelijk uit. Geen gedoe, geen mooie praatjes, maar gewoon eerlijk en professioneel. Alles liep soepel en snel en we waren mega blij met haar en met het resultaat. Wij zouden deze makelaar aan iedereen aanraden die zonder stress een huis wil kopen of verkopen!
-
M M
2Ik vind het teleurstellend dat deze makelaar ons eerst toezegging deed voor het pand, maar vervolgens een antecedentenonderzoek uitvoerde zonder ons hierover te informeren of om toestemming te vragen. Het voelt alsof dit onderzoek slechts een voorwendsel was; ik vermoed namelijk dat er in werkelijkheid geen onderzoek is uitgevoerd, maar dat wij zijn afgewezen op basis van onze afkomst. Drie weken lang werden wij aan het lijntje gehouden, om uiteindelijk met een neppe smoes te worden afgewezen.