Boon Heuvelland Makelaars
In het stille en prachtige Heuvelland, waar natuur en rust samenwerken, staat Boon Heuvelland Makelaars voor u klaar. In Gulpen en de omgeving helpen we met vertrouwen en deskundigheid bij het vinden van de juiste woning of het succesvol verkopen van uw eigendom. Wij begrijpen de unieke kenmerken van deze regio en zorgen ervoor dat uw wensen centraal staan. Onze dienstverlening is gericht op persoonlijk contact en transparante communica...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Hilleshagerweg 2
6281AE Mechelen
€ 389.000 k.k.
€ 3.814/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 102 m²
- Perceeloppervlakte
- 209 m²
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Klein-Haasdal 49
6333AH Schimmert
€ 595.000 k.k.
€ 2.767/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 215 m²
- Perceeloppervlakte
- 3113 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Kloosterstraat 33
6369AA Simpelveld
€ 475.000 k.k.
€ 1.923/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 247 m²
- Perceeloppervlakte
- 380 m²
- Slaapkamers
- 9
-
- Beschikbaar
Pastoor Brouwersstraat 3 D
6269BP Margraten
€ 435.000 k.k.
€ 4.677/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 93 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Pastoor Brouwersstraat 3
6269BP Margraten
€ 425.000 k.k.
€ 5.000/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 85 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Looierstraat 93
6271BA Gulpen
€ 595.000 k.k.
€ 1.630/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 365 m²
- Perceeloppervlakte
- 375 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (35)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
35 reviews totaal
Funda
25 reviews op Funda
10 reviews op Google
-
Dorpstraat 35
9Vlot contact-goede service- een onmiskenbare kennis van en band met Noorbeek. Dank je wel om ons bij de verkoop te begeleiden!
-
Walem 12
10Deskundig, betrouwbaar, zorgvuldig. Kent het heuvelland goed. Schat de emotionele betekenis en historie van oude huizen naar waarde. Heldere communicatie.
-
Bovenstraat 14
9Op eigen initiatief bij boon makelaardij uitgekomen. De kennismaking was correct en informeel. Luisterde goed naar wat wij wilden en ook wat wij vooral niet wilden. Tijdens het totale proces waren er meer dan voldoende contactmomenten (mogelijk) waarop alle gestelde vragen antwoord en /of advies kwam. Wij hebben de samenwerking van het hele verkooptraject tot en met het passeren bij de notaris als zeer prettig ervaren en bedanken het team van Boon dan ook voor hun kennis, kunde …
-
Lerschenstraat 15
10Beleefd, betrokken, deskundig, goed bereikbaar, meedenkend en uiteindelijk een meer dan goed resultaat !!!
-
Esschenderweg 1
10Vaak bereikbaar, kundig en nemen alle te regelen zaken op zich! Omdat wij ook specifiek iets zochten in Limburg en monumentaal was Boon een hele goede optie, vooral ook met de combinatie met Klement Rentmeesters.
-
Honthem 26
10Fijne persoonlijke aanpak. Geeft advies en denkt mee. Snelle bereikbaarheid en is goed ingespeeld op de markt.
-
Papenweg 5
10Perfecte communicatie tussen verschillende betrokken partijen ondanks dat het meeste via telefoon of whatsapp moest plaatsvinden. Er waren veel mensen die wilden bezichtigen. Zij kregen daar allemaal afzonderlijk ruim de tijd voor.