Wilms Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in Eindhoven. Met een sterke focus op klantgerichtheid en transparante communicatie, helpen we u zorgvuldig door het complexe proces van kopen en verkopen van woningen. Onze belofte is om u te ondersteunen met geduld, kennis en toewijding vanaf de eerste stap tot en met de handtekening bij de notaris. Onze dienstverlening omvat verkoop, aankoop en financieel advies...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Jacob van Wassenaerstraat 34
5703CG Helmond
€ 335.000 k.k.
€ 4.351/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 77 m²
- Perceeloppervlakte
- 211 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Jeroen Boschstraat 28
5702XP Helmond
€ 465.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 139 m²
- Perceeloppervlakte
- 261 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Kromme Steenweg 9 A
5707CA Helmond
€ 545.000 k.k.
€ 3.811/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 143 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Rijnlaan 109
5704HZ Helmond
€ 370.000 k.k.
€ 3.558/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 104 m²
- Perceeloppervlakte
- 139 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Louwerserf 13
5706JH Helmond
€ 460.000 k.k.
€ 3.866/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- 135 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Dolfijnlaan 95
5706BT Helmond
€ 415.000 k.k.
€ 3.547/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 117 m²
- Perceeloppervlakte
- 203 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (14)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
14 reviews totaal
Funda
14 reviews op Funda
-
De Hoeve 8
9Erg vriendelijk en staan altijd voor je klaar bij vragen. In het begin was niet geheel duidelijk hoe het proces zou verlopen, maar na vragen werd het goed uitgelegd.
-
Herenlaan 36
9Hele fijne en persoonlijke benadering. Vooral de menselijkheid en de kunde van het team dat je tijdens het hele proces begeleid wordt als bijzonder prettig ervaren. Korte lijntjes en duidelijke taal. Ook met oog voor kopers, zodat je naast een maximaal resultaat ook een goed gevoel bij de (ver)koop hebt vanuit beide partijen.
-
Steurstraat 13
9Jurgen Wilms en zijn medewerkers hebben ons correct bijgestaan bij het verkopen van ons huis,ik zal ze zeker aanbevelen aan familie en kennissen
-
Roerstraat 39
9Een fijne makelaar waar de lijntjes kort zijn en altijd meedenkt met uw wensen. Zeer empatisch en deskundig, top!
-
Kotterlaan 10
8Wilms makelaardij: Snel contact, reageert snel en duidelijk, accuraat, toegankelijk, denkt mee, past snel aan
-
John Franklinstraat 12
9Wij zijn zeker enthousiast over Jurgen Wilms en zijn team. Hij heeft ons goed begeleid door dit spannende proces en was altijd bereikbaar voor vragen, stelde ons gerust en is kundig. Sympathieke, rustige en fijne persoonlijkheid.
-
Moggendries 24
10Wouter heeft de bezichtigingen gedaan en ook geholpen met extra zaken die gedaan moesten worden. Het huis was snel verkocht.
-
Nachtegaallaan 33