WitteWoning Makelaars Tilburg - Berkel Enschot staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in de regio Berkel-Enschot. Wij helpen u met vertrouwen en professionaliteit bij het vinden van de juiste woning of het succesvol verkopen van uw eigendom. Wij bieden dienstverlening in de verkoop en aankoop van woningen, met een klantgerichte werkwijze die gericht is op uw wensen en doelen. Onze expertise is gevestigd in de regio, en w...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Flemingstraat 11
5017KA Tilburg
€ 500.000 k.k.
€ 3.817/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- 150 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Kievit 12 b 421
5111HD Baarle-Nassau
€ 125.000 k.k.
€ 2.232/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 56 m²
- Perceeloppervlakte
- 265 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Hoogkarspelstraat 56
5045BL Tilburg
€ 375.000 k.k.
€ 3.606/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 104 m²
- Perceeloppervlakte
- 148 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Daendelsstraat 35
5018EP Tilburg
€ 450.000 k.k.
€ 4.591/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 98 m²
- Perceeloppervlakte
- 135 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Diepenbrocklaan 128
5012GM Tilburg
€ 350.000 k.k.
€ 3.153/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- 131 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Aangekocht
Pelmolenhof 6
4811LZ Breda
€ 350.000 k.k.
€ 4.666/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 75 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (14)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
14 reviews totaal
Funda
14 reviews op Funda
-
Tobias Asserstraat 12
10Laagdrempelig contact, ontzettend goed bereikbaar, steun en toeverlaat in deze overspannen woningmarkt en dat alles met een gezonde dosis humor. Zeer warm aanbevolen!
-
Nautilusstraat 98
9Toffe kerel met een vlotte babbel. Had het huis binnen 1 week verkocht. En mocht de koop om wat voor reden niet door gaan. Hij heeft nog meerdere gegadigden op de wachtlijst staan. Kortom, actieve makelaar die je huis zo voor een goede prijs verkoopt. Z'n geld meer dan waard
-
Mascagnihof 630
8Zeer prettige relatie en erg behulpzaam. Heeft goed onderhandeld en erg betrokken bij hele process. Uiteindelijk bod beneden vraagprijs.
-
Salkplantsoen 14
8Erik heeft ons goed en kundig ondersteund in de zoektocht naar ons eerste koophuis, met een succesvol resultaat! Communicatie verliep soepel en prettig.
-
Haneven 29
6Erik is deskundig.Kort en zakelijk. Maakt snel afspraken Communicatie via app.Hield me op de hoogte.
-
Bredaseweg 309
10Erik is een enthousiaste en gedreven aankoop makelaar! Reageert snel op telefoon en mail. Wij zijn bijzonder tevreden. Dankjewel Erik voor jouw hulp.
-
Weverstraat 52
10Eerlijke no nonsens makelaar. Erik van Poppel neemt alle tijd voor je als klant en heeft geen 9 tot 5 mentaliteit, dus ook in de avond krijg je antwoord op je vragen..
-
Kettingstraat 13
10Ik kom graag terug op mijn eerdere beoordeling omdat ik echter zonet een gesprek heb gehad met makellaar daarbij mvg