Alblasserwaard Makelaars & Taxateurs
"Professioneel, persoonlijk en ongedwongen."
Kantoren Alblasserwaard heeft zich gespecialiseerd in de regio Alblasserwaard en kent deze als geen ander. Of u nu een woning, bedrijfspand of andere onroerend goed wilt verkopen, kopen of taxeren, ons team staat voor u klaar met enthousiasme en expertise. Onze kantoren zijn goed bereikbaar in het centrum van Sliedrecht en Hardinxveld-Giessendam, met daarnaast een raampresentatie in Giessenburg. We geloven in persoonlijk contact en zorg...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Groot Veldsweer 28
3371CD Hardinxveld-Giessendam
€ 389.000 k.k.
€ 3.215/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 121 m²
- Perceeloppervlakte
- 141 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Wilhelminastraat 43
3373AR Hardinxveld-Giessendam
€ 365.000 k.k.
€ 4.803/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 76 m²
- Perceeloppervlakte
- 177 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Troelstrastraat 58
3371VL Hardinxveld-Giessendam
€ 335.000 k.k.
€ 3.564/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 94 m²
- Perceeloppervlakte
- 144 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Prickwaert 42
3363BD Sliedrecht
€ 415.000 k.k.
€ 3.640/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- 151 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Rivierdijk 199
3372BM Hardinxveld-Giessendam
€ 995.000 k.k.
€ 5.994/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 166 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Steek 5
3372XX Hardinxveld-Giessendam
€ 459.000 k.k.
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 108 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (106)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
106 reviews totaal
Funda
81 reviews op Funda
25 reviews op Google
-
Aletta Jacobs-erf 472
8Contact was goed! Omdat de kopers niet Nederlands waren liepen dingen soms stroever, maar niets ten nadelen van de makelaar hierin!
-
Krabbelaar 39
8Het gebruik van move niet fijn. Net als deze verplichting tot minimaal 100 karakters. Ook deze manier van beoordelen voelt niet fijn.
-
Van den Broek-erf 223
9Vanaf de start tot en met de verkoop was er vertrouwen. Goed contact, eerlijk advies, snel handelen en uiteindelijk tevreden over de verkoop van mijn woning.
-
P.J. Oudstraat 70
9Prettig contact met de makelaar. Vriendelijk enthousiast en snel. We hebben de samenwerking als erg prettig ervaren.
-
Bas Struijk
10Fijn samengewerkt met de makelaar. Prachtige brochure en alles vlot afgehandeld.
-
Frans van Mierisstraat 9
10Ondanks de grote afstand tot het object wat wij verkochten is er altijd goed en fijn contact geweest met dit kantoor. Altijd open voor vragen en ook ongevraagd advies was waardevol. In een duidelijk verhaal is altijd aangegeven wat de gang van zaken was en welke stappen er worden ondernomen. We hebben ons object uiteindelijk snel, tegen een goede prijs verkocht.
-
Havenstraat 38 f
9De verkoop van het appartement door deze makelaar is zeer goed verlopen, duidelijke afspraken en correcte communicatie! Aan te bevelen!