Ieder verhuizing is een belangrijke fase in uw leven. Niet zo gek toch dat u graag voor de aan- of verkoop van uw woning een makelaar zoekt die beseft dat het niet alleen om ‘geld’ gaat! Met zorg en persoonlijke aandacht maken wij onderscheid tussen de zakelijke, praktische en emotionele zaken die bij een aan- of verkoop horen. Daarbij streven we naar een grote mate van zorgvuldigheid en kwalitatief hoogwaardige dienstverlening. Maar we...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Varossieaupalet 71
2405JB Alphen aan den Rijn
€ 565.000 k.k.
€ 6.075/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 93 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Aziëlaan 57
2408HX Alphen aan den Rijn
€ 440.000 k.k.
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 87 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Comriekade 14
2481AD Woubrugge
€ 550.000 k.k.
€ 4.955/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- 185 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Korteraarseweg 128
2461GP Ter Aar
€ 745.000 k.k.
€ 5.913/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Perceeloppervlakte
- 280 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Varossieaupalet 43
2405JA Alphen aan den Rijn
€ 550.000 k.k.
€ 4.911/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Hugo de Grootstraat 72
2405VK Alphen aan den Rijn
€ 475.000 k.k.
€ 4.060/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 117 m²
- Perceeloppervlakte
- 106 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (99)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
99 reviews totaal
Funda
61 reviews op Funda
38 reviews op Google
-
Thailandsingel 90
10Helemaal top! Van het begin tot het eind van de verkoop. Fijne persoonlijke begeleiding. Goed en vakkundig advies gekregen.
-
Helmhof 32
9Moest het huis “op afstand” verkopen. De begeleiding was erg goed omdat het team mijn situatie begreep. Het team werkt met moderne methoden, wat de communicatie gunstig heeft beïnvloed. Zo blijf je goed op de hoogte, zonder onnodige ruis of bla, bla, bla!
-
Kees Mustersstraat 21
9Prima contact. Korte lijntjes.Eens met de vraagprijs. Dat het huis verkocht is aan de eerste kijkers die direct een bod hebben gedaan maakt het moeilijk om op een aantal aspecten een goed oordeel te geven.
-
Korenmolen 149
9Vanaf het eerste moment een goede begeleiding bij de verkoop van mijn huis. Werd goed op de hoogte gehouden tijdens de bezichtigingen en de verdere verloop van de verkoop. Goed bereikbaar en altijd een snel antwoord op mijn vragen. Kortom, erg tevreden!
-
Aalhorst 47
9De begeleiding tijdens het verkoopproces van ons huis verliep snel en zorgvuldig. Het contact was bijzonder goed wat vertrouwen gaf. Wij hebben Angela en Vera als zeer deskundig ervaren met oog voor onze wensen. Met makelaarskantoor Angela den Hartog was onze verkoop in goede handen met een mooi resultaat. Kortom een aanrader!
-
Zeewinde 82
10Wij hebben de verkoop van ons huis als zeer prettig ervaren. Het team van Angela heeft veel ervaring waardoor het huis voor een hele mooie prijs verkocht is. De communicatie was zeer fijn. Geen vraag was teveel en de zorgen rondom de verkoop werden volledig uit handen genomen. Bedankt voor alles!