KOMWONEN makelaars
"KOMWONEN in jouw nieuwe woning!"
KOMWONEN is een makelaarsteam dat zich uitstekend kent op de woningmarkt in Rosmalen, 's-Hertogenbosch, Heesch en omgeving. Met jarenlange ervaring en een persoonlijke aanpak bieden wij professionele ondersteuning bij het kopen, verkopen of taxeren van woningen. Onze klantgerichte benadering zorgt ervoor dat je altijd op de juiste weg bent. We zijn aangesloten bij de NVM en werken met veel geduld en deskundigheid aan elk project. Of het...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Sint Lambertusstraat 4
5243TG Rosmalen
€ 725.000 k.k.
€ 5.142/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 141 m²
- Perceeloppervlakte
- 366 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Vlasmeersestraat 12
5261TC Vught
€ 749.500 k.k.
€ 5.392/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 139 m²
- Perceeloppervlakte
- 213 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Kraanvogellaan 55
5221GA 's-Hertogenbosch
€ 950.000 k.k.
€ 4.222/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 225 m²
- Perceeloppervlakte
- 481 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
De Groote Rede 78
5247LA Rosmalen
€ 600.000 k.k.
€ 3.030/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 198 m²
- Perceeloppervlakte
- 69 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
van Meeuwenstraat 23
5243TD Rosmalen
€ 449.500 k.k.
€ 6.158/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 73 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Tanneskampke 5
5221BT 's-Hertogenbosch
€ 625.000 k.k.
€ 4.112/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 152 m²
- Perceeloppervlakte
- 287 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (52)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
52 reviews totaal
Funda
40 reviews op Funda
12 reviews op Google
-
Vlaemsche Hoeve 116
10Al vaker gebruik gemaakt van de deskundigheid en het fijne advies. Altijd goede hulp gehad. Zou deze makelaar zeker adviseren
-
Kamperfoeliestraat 38
10Onze ervaring met Makelaar Kom Wonen was uitstekend. Kasper en Mirjam vormen een sterk team; ze zijn deskundig, betrokken en stralen rust uit tijdens het hele verkoopproces. Ze doen wat ze beloven en de communicatie verliep vlekkeloos doordat ze altijd bereikbaar zijn. Bedankt voor de fijne samenwerking!
-
Cadansstraat 18
10Mirjam kent de markt al jaren erg goed en haar realistische inschatting over het verloop van het verkooptraject is goed uitgekomen. Helder, duidelijk en eerlijk, zeer tevreden over de verkoopbegeleiding. Mirjam heeft ons ook enorm goed geholpen bij de aankoop van ons huis, kortom een echte toevoeging als je een huis wilt aankopen/verkopen.
-
Seldensate 3
10Wil je korte en snelle lijntjes, persoonlijk contact, een makelaar die alles van A-Z regelt en een vast aanspreekpunt? Twijfel dan niet!
-
Statenlaan 365
10Fijne proffesionele en persoonlijke begeleiding bij het verkoop traject. Kasper heeft persoonlijk van a tot z geholpen bij een succesvolle verkoop.
-
Oude Baan 93
10Kasper en Mirjam zijn kundige makelaars en behartigen je belangen uitstekend, of je nu koopt of verkoopt. Wij hebben met hulp van KOM wonen zowel verkocht als gekocht en zijn over het geheel zeer tevreden. Ze doen écht heel het traject met uiterste zorg en zijn echt betrokken. Een aanrader dus!