Peter Brouwers Makelaardij
Peter Brouwers Makelaardij staat voor persoonlijk contact, lokale kennis en het behalen van de beste resultaten in ’s-Hertogenbosch. Met meer dan 25 jaar ervaring in de regio, staan wij voor u klaar of het nu om het kopen of verkopen van een woning gaat. Wij begripvol en betrouwbaar, met aandacht voor uw wensen. Wij bieden dienstverlening in verkoop en aankoop, met een werkwijze die gericht is op resultaat. Onze expertise in de regio De...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Boschmeersingel 78
5223HK 's-Hertogenbosch
€ 375.000 k.k.
€ 3.261/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- 140 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Schout van Hanswijkplein 104
5237WX 's-Hertogenbosch
€ 490.000 k.k.
€ 4.261/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Pisastraat 105
5237EL 's-Hertogenbosch
€ 399.000 k.k.
€ 4.866/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Lupinevallei 14
5237MB 's-Hertogenbosch
€ 435.000 k.k.
€ 4.485/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Perceeloppervlakte
- 136 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Buurschappenlaan 170
5235EK 's-Hertogenbosch
€ 319.000 k.k.
€ 5.696/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 56 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Maasboulevard 81
5237WL 's-Hertogenbosch
€ 489.000 k.k.
€ 4.075/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (27)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
27 reviews totaal
Funda
18 reviews op Funda
9 reviews op Google
-
Boschmeersingel 101
10He was very responsive and always answered our questions quickly. Thanks to his help, we found our house within 2 months.
-
Wim Richtstraat 36
9Vanuit Peter een goede en fijne begeleiding ervaren vanaf het moment ter kennismaking tot verkoop woning. Peter weet waar hij mee bezig is en maakt waar nodig aan de “voorkant” zaken bespreekbaar waardoor je niet voor verrassingen komt te staan in het traject van je verkoop van je huis.
-
Blokpolder 45
10Peter Brouwers heeft mij nu al twee keer goed geholpen met de aankoop van een woning. Ik zou deze makelaar dan ook zeker aanraden. Hij is een echt eerlijke en betrokken makelaar die erg kundig is in zijn werk.
-
Grasbeemd 3
10Erg prettig werken met Peter. Snelle communicatie, heeft voor de bezichtiging alles van A tot Z uitgezocht waardoor we goed beslagen ten ijs kwamen.
-
To Janssenstraat 4
10We zijn erg blij met Peter Brouwers als onze makelaar. Persoonlijke aandacht, duidelijke taal, flexibel en snelle reacties zitten bij het pakket inbegrepen.
-
Abraham Hopmanstraat 17
10Het contact was uitstekend! Peter reageerde vaak direct en in ieder geval dezelfde dag. Het was voor ons de eerste keer dat we met een makelaar van doen hadden, maar het is heel waardevol om te kunnen vertrouwen op zijn ervaring en deskundigheid!
-
Zuster Boerestraat 13
10Wij zijn ontzettend tevreden over Peter Brouwers. Hij werd ons aangeraden en vanaf het eerste contact was er direct een goede klik. Gedurende het hele traject heeft hij ons deskundig en proactief begeleid met duidelijke kennis van de markt én de lokale omgeving. Zijn adviezen over het verkoopproces waren waardevol en altijd to the point. Hij was bovendien altijd bereikbaar voor vragen of snelle actie wanneer nodig. Voor zover wij konden beoordelen, zijn de bezichtigers eerlijk e…