Voncken makelaardij o.g. en fin. dienstverlening
Voncken makelaardij o.g. en financiële dienstverlening staat voor betrouwbare makelaarsdienst in en rond Vaals. Wij combineren jarenlange ervaring met persoonlijk contact om u te begeleiden bij de koop, verkoop of huur van onroerend goed. Ons kantoor staat voor professionaliteit en transparantie in een regio waar we goed op de hoogte zijn van de markt. Wij bieden een breed aanbod diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur en aanhuur...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Van Alphenstraat 4
6416ED Heerlen
€ 365.000 k.k.
€ 3.318/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 119 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Irmgardstraat 2
6291JB Vaals
€ 335.000 k.k.
€ 2.519/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 371 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Hopschet 16
6294BL Vijlen
€ 375.000 k.k.
€ 2.568/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 146 m²
- Perceeloppervlakte
- 130 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Pastoor Prickaertsstraat 5
6291LL Vaals
€ 375.000 k.k.
€ 3.409/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 172 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Pastorijweg 65
6294AB Vijlen
€ 290.000 k.k.
€ 3.152/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 92 m²
- Perceeloppervlakte
- 280 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Pastoor Halmansstraat 10
6325EJ Berg en Terblijt
€ 375.000 k.k.
€ 3.440/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- 299 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (27)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
27 reviews totaal
Funda
16 reviews op Funda
11 reviews op Google
-
Kiebeukel 35
10De makelaar kon goed inspelen op de behoeftes en gevoeligheden van de in dit geval bijzondere opdrachtgever als kerkelijke gemneenschap.
-
Pastoor Halmansstraat 10
10De makelaar, Edwin, heeft goede kennis van zaken en begeleiding in het hele verkoopproces. Altijd snel en duidelijk contact en uitleg.
-
Paula J.
2 -
Viergrenzenweg 192
10Het contact met de makelaar verliep goed. Alles ging netjes in overleg en hadden wekelijks contact. Ik zou de makelaar die wij hadden ook gegarandeerd aanraden!
-
Pastoor Steinbuschstraat 11
9Het contact met de makelaar was prima. Er werd op tijd en prima teruggekoppeld als er nieuwe zaken waren. Alles werd ook duidelijk uitgelegd.
-
Kolmondstraat 25 a
10Bester Rundumservice sowie ein extrem hohes Maß an fachlicher und vor allem sozialer Kompetenz. Dazu noch ein äußerst angenehmer Geschäftspartner
-
Oude Akerweg 39
9Zeer tevreden met onze makelaar Voncken makelaardij. Zeer gedreven, duidelijke visie en onderbouwing, realistisch, open en eerlijk.
-
Viergrenzenweg 72
10Wij zijn zeer tevreden over de service van onze makelaar. Professioneel, vriendelijk en altijd bereikbaar voor vragen. Het verkoopproces ging snel en soepel!
-
Honigmannstraat 57
10Prima begeleiding van het hele proces. Deskundig en klantvriendelijk. Altijd bereikbaar (als het nodig is ook 's avonds en in het weekend). Wij zijn zeer tevreden. Geeft advies en tips waar je wat aan hebt.