Makelaarsplein B.V.
"Puur - Persoonlijk - Professioneel"
Makelaarsplein B.V. is een makelaar in Nuenen met ruim 28 jaar ervaring, actief in de regio’s Nuenen-Eindhoven en Nijmegen. Het kantoor bestaat uit vier ervaren vastgoedprofessionals die zich richten op de doorstromer, met name mensen vanaf de leeftijd van 40 jaar. In 2016 introduceerden wij het Makelaar Plus-concept, waarin we de lat voor onszelf bewust hoger hebben gelegd. Dit betekent meer aandacht, betrokkenheid en kwaliteit in onze...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Hertgang 138
5508LR Veldhoven
€ 549.000 k.k.
€ 3.786/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 145 m²
- Perceeloppervlakte
- 140 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Deelshouten 1
5581SG Waalre
€ 500.000 k.k.
€ 4.505/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- 318 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Tongelresestraat 4 F
5611VK Eindhoven
€ 310.000 k.k.
€ 6.327/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 49 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Jan Smitzlaan 9 03
5611LD Eindhoven
€ 719.000 k.k.
€ 6.420/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Helmkruid 15
5721RD Asten
€ 485.000 k.k.
€ 3.702/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- 242 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Otello 25
5629NE Eindhoven
€ 489.000 k.k.
€ 4.445/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 165 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (55)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
55 reviews totaal
Funda
16 reviews op Funda
39 reviews op Google
-
Jasper
2Oh oh oh, als je ooit Joost van Makelaarsplein aan de telefoon krijgt, daalt je vertrouwen in de mens naar nul.
-
Peter Hagenaars
10Zeer tevreden, fijne correcte makelaar, Goed contact onderling met makelaar. Positieve ervaring.
-
Schepen van Durenlaan 10
10Robert is een toppertje en kan hem iedereen aanbevelen zijn kennis van zowel de omgeving als zijn service zijn zeer goed!
-
Alba Sinclair
2Wij vinden Joost een hele nare vent.
-
van Someren-Downerlaan 26
9Wij zijn heel tevreden over de begeleiding van Robert bij de verkoop van ons huis. De communicatie was duidelijk en snel, en we kregen eerlijk en deskundig advies. Dankzij de professionele aanpak was ons huis snel verkocht voor een mooie prijs. We raden deze makelaar zeker aan!
-
Teun
2Joost is onvriendelijk, onprofessioneel en totaal niet behulpzaam. Vanaf het eerste gesprek had ik het gevoel dat hij geen enkele interesse had in mijn situatie. Hij reageerde kortaf, gaf geen duidelijke informatie en leek vooral haast te hebben om van het gesprek af te komen. Toen mijn bod niet werd geaccepteerd, kon er niet eens een nette uitleg vanaf — in plaats daarvan deed hij lacherig en neerbuigend. Zo’n houding verwacht je absoluut niet van een makelaar. Als je op zoek bent naar iemand die je serieus neemt en professioneel met je omgaat, zou ik Makelaarsplein, en dan met name Joost, ten zeerste afraden. Tevens zie ik hieronder in allerlei reviews dat bij mensen in soortgelijke situaties de boel volledig ontkend wordt. Dit bedrijf kent echt geen schaamte!