Novilla is uw betrouwbare makelaar in Bennekom, waar we met passie en professionaliteit helpen bij het kopen of verkopen van uw woning. Onze ervaring en toewijding zorgen ervoor dat we elke klant op een persoonlijke manier begeleiden, of het nu gaat om een appartement, gezinswoning of villa. Wij begrijpen dat het verkopen van een woning een belangrijk moment is en zetten daarom extra in om uw verkoopkansen te vergroten. Met een breed aa...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Anna van Burenlaan 54
6713NK Ede
€ 295.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 72 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Willem Marislaan 7
6717HA Ede
€ 775.000 k.k.
€ 3.780/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 205 m²
- Perceeloppervlakte
- 622 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Maandereind 10 G
6711AC Ede
€ 289.000 k.k.
€ 4.587/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 63 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Aangekocht
Parkweg 125 A 28
6717HR Ede
€ 249.500 k.k.
€ 5.544/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 45 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Jongkindstraat 4
6717MS Ede
€ 395.000 k.k.
€ 3.496/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 113 m²
- Perceeloppervlakte
- 158 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Zuiderkruis 250
3902XH Veenendaal
€ 289.000 k.k.
€ 4.188/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 69 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (20)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
20 reviews totaal
Funda
20 reviews op Funda
-
Olthorst 14
10Zeer deskundige, vriendelijke en betrouwbare makelaar die met haar kennis/ deskundigheid ons erg geholpen heeft.
-
Jongkindstraat 4
10Persoonlijke aandacht. Staat voor je klaar als er iets is, ook buiten kantooruren. Is absoluut niet tevreden met een zesje.
-
Zuiderkruis 250
10We hebben ons huis gekocht via Novilla en zijn erg tevreden over de begeleiding. Professioneel, duidelijk en prettig in contact. Zeker aan te raden!
-
Polselaan 10
10Wij zijn zeer tevreden over de werkzaamheden van Novilla bij zowel de aan als verkoop van ons huis. Ondanks dat ze uit een andere plaats komen , zijn ze goed op de hoogte van de regels die in andere plaatsen gelden. Ze zijn zeer goed bereikbaar en de communicatie verliep daardoor ook vlekkeloos. Ze nemen hun taak heel serieus, waardoor de beste resultaten worden verkregen. We zouden Novilla zeker aanbevelen binnen ons netwerk.
-
Valkestein 725
10Novilla is goed bereikbaar, ook buiten ´normale´ werktijden. Levert een mooie (foto)presentatie en zat spot on met verwachte verkoopprijs
-
De Gaullesingel 113
9zij werd tijdens het aankoopproces 'ingevlogen' en heeft ons geweldig geholpen bij het bepalen van het bod
-
Trumandreef 89
10Bij Novilla wordt je ècht gezien! Het belangrijkste vonden wij dat we te maken hadden met een menselijke aanpak voor zowel ons als verkopers maar ook voor de kopers. Een huis kopen of verkopen is toch iets wat je niet vaak doet. Novilla is heel laagdrempelig, er wordt een groepsapp aangemaakt en zelfs 's avonds en in het weekend kun je nog terecht met je vragen. Er wordt ook een hele mooie brochure gemaakt en je huis wordt als blikvanger aangeboden. Het proces wordt volledig beg…