Peets Makelaardij in Arnhem staat al meer dan 25 jaar voor betrouwbaar vastgoedadvies en transacties. Na de verkoop van mijn vorige kantoor in 2020, bleef de passie voor het makelaarsvak onverminderd. Mijn doel is om mijn expertise en toewijding verder te brengen, zodat ik u kan helpen bij het realiseren van uw woonwensen. Mijn werk als zelfstandig makelaar gebeurt in samenwerking met mijn kinderen, waardoor ik mij volledig kan richten...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Utrechtsestraat 55 28
6811LV Arnhem
€ 299.000 k.k.
€ 4.153/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 72 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Weissenbruchstraat 11
6813KJ Arnhem
€ 795.000 k.k.
€ 5.230/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 152 m²
- Perceeloppervlakte
- 290 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Waterbergseweg 17 A
6815AL Arnhem
€ 1.175.000 k.k.
€ 6.421/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 183 m²
- Perceeloppervlakte
- 1365 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Sloetstraat 74
6821CX Arnhem
€ 320.000 k.k.
€ 5.818/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 55 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Onder bod
Frans Halslaan 69
6814JP Arnhem
€ 465.000 k.k.
€ 3.908/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Naaldwijkstraat 21
6843NA Arnhem
€ 375.000 k.k.
€ 3.205/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 117 m²
- Perceeloppervlakte
- 184 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (18)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
18 reviews totaal
Funda
11 reviews op Funda
7 reviews op Google
-
Sonsbeekweg 36 2
10Meer dan alleen een makelaar! Wat een geweldige ervaring met Peets Makelaardij! Vanaf het eerste gesprek voelde het contact vertrouwd en deskundig. Petra denkt écht met je mee en kijkt verder dan alleen de cijfers. De communicatie was razendsnel en helder, waardoor wij zonder stress ons huis hebben kunnen verkopen/kopen. Zoek je een makelaar die passie heeft voor het vak en persoonlijke aandacht hoog in het vaandel heeft staan? Dan moet je bij Peets zijn!
-
Marjan
10Dankzij Peets Makelaardij heb ik met een goed gevoel het appartement van mijn moeder kunnen verkopen. Petra heeft veel kennis en heeft mij goed geholpen met al mijn vragen. Een hele fijne makelaar!
-
Utrechtseweg 227 2
10Doortastende makelaar die het beste resultaat voor ons heeft bereikt. Heel goede kennis en expertise m.b.t. de Arnhemse woningmarkt.
-
Arnhemsestraatweg 15 e
10Petra heeft mij heel goed geholpen bij de verkoop van een appartement. Een vriendelijke makelaar met veel kennis. Kan ik zeker aanraden!
-
Jim Schippers
10 -
Sébas Gunterman
10 -
Noa Vaessen
10Geweldige ervaring! Ze werkt ontzettend professioneel en persoonlijk, denkt echt met je mee en maakt alles duidelijk en makkelijk. Echt een aanrader!
-
Emma Ouwerschuur
10Erg fijne samenwerking! Petra neemt de tijd om dingen uit te leggen. Super bedank bij het helpen zoeken naar mijn eerste woning!