Van de Ven Wonen.nl staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in de regio Schinveld. Met jaren ervaring en een sterke focus op klantgerichtheid, help ik u bij het vinden van uw droomwoning of het succesvol verkopen en verhuren van uw eigendom. Mijn dienstverlening omvat verkoop, verhuur en aankoop van woningen. Ik werk volgens een full-service werkwijze, waarbij ik u begeleid vanaf het eerste gesprek tot en met de notaris....
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Henri Jonasstraat 36
6415JK Heerlen
€ 209.000 k.k.
€ 1.900/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 164 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Sint Camillusstraat 9
6045ES Roermond
€ 250.000 k.k.
€ 2.747/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 91 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Eisenhowerstraat 649
6135BH Sittard
€ 150.000 k.k.
€ 1.685/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 89 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Markt 70
6431LJ Hoensbroek
€ 139.000 k.k.
€ 1.985/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 70 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht onder voorbehoud
Mgr. Nolensstraat 1
6431JL Hoensbroek
€ 250.000 k.k.
€ 2.604/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 96 m²
- Perceeloppervlakte
- 158 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Muzenlaan 40
6411AK Heerlen
€ 225.000 k.k.
€ 2.205/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 102 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
Reviews (17)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
17 reviews totaal
Funda
4 reviews op Funda
13 reviews op Google
-
Sint Camillusstraat 9
10Fantastische begeleiding bij de verkoop van onze woning. Uitstekende presentatie van de woning. Hoewel proces even duurde juiste inschatting van kandidaten en feedback tijdens proces. Volgende keer absoluut weer!
-
ASUS MEMOPAD-FHD
10Jarenlang mijn verhuurmakelaar geweest én mijn verkoopmakelaar. Al die jaren perfecte communicatie en medewerking gehad. Altijd eerlijk en professioneel. Super makelaar voor mij geweest.
-
Schepenstraat 3
10Het ging gelukkig allemaal heel snel. Dat vond ik heel fijn dat het allemaal snel geregeld kon worden
-
Slakstraat 47
10Remy heeft het gehele verkoop proces heel netjes begeleid, en ben hem daar zeer dankbaar voor. Deze makelaar kan zeker aanbevelen. Dus mocht je een makelaar in de buurt nodig hebben, denk dan zeker aan Van de Ven wonen.
-
km.arianator grande
2Je reageert op een appartement dat ze verhuren krijg letterlijk dag erna een formulier dat ik kan invullen. Daarna nooit meer wat gehoord paar mails nog gestuurd geen reactie. Heel vaak gebeld constant voicemail. Ik vind dit belachelijk voor de mensen die echt serieus opzoek zijn en iets nodig hebben en er niet op gereageerd word. heb al 3 weken niks gehoord
-
Burg. van Grunsvenplein 121
9Jaren al samengewerkt met Remy vd Ven . Deskundige makelaar die je uitstekend helpt. Verkoop is in goede handen bij deze makelaar