Siewe Makelaars
"Dé makelaar voor 't Gooi en Almere! Anno 1928"
Hoe wil jij wonen? Het vinden van het ideale huis is meer dan alleen kijken op Funda. Locatie, prijs, indeling en gevoel moeten allemaal kloppen. Wij helpen je snel de juiste woning te vinden, zodat je geen eindeloze zoektocht hoeft te maken. Door jouw leefstijl, smaak en wensen te kennen, bouwen we direct een gerichte zoekstrategie op. Bij Siewe doen we dat persoonlijk. Wij combineren jarenlange ervaring met een diepe kennis van de mar...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Generaal de la Reijlaan 8
1404BR Bussum
€ 1.075.000 k.k.
€ 4.183/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 257 m²
- Perceeloppervlakte
- 425 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Beschikbaar
Generaal Kraijenhoffstraat 5
1411BA Naarden
€ 895.000 k.k.
€ 7.160/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 279 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Meentweg 22
1405JA Bussum
€ 425.000 k.k.
€ 6.343/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 67 m²
- Perceeloppervlakte
- 64 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Wagnerlaan 20
1411JE Naarden
€ 865.000 k.k.
€ 5.884/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 147 m²
- Perceeloppervlakte
- 304 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
De Verbeelding 14
1401VJ Bussum
€ 465.000 k.k.
€ 6.838/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 68 m²
- Perceeloppervlakte
- 79 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Jacob van Lennepstraat 18 C
1053HH Amsterdam
€ 848.000 k.k.
€ 10.872/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 78 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (110)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
110 reviews totaal
Funda
57 reviews op Funda
53 reviews op Google
-
Bruisdreef 16
6Zaken worden niet goed gevolgd. Te zakelijk overkomen te weinig info hele waslijst aan vragen invullen geen hulp bij . Alles digitaal geen hulp erbij
-
Erik Ronteltap
10Goede ervaringen met Siewe Makelaars. Steeds vriendelijk, behulpzaam en met vakkennis geholpen. Een makelaar die ik zeker zal aanbevelen.
-
katalin herczog
10Ik heb opnieuw met Siewe Makelaars samengewerkt bij de verkoop van mijn appartement in Amsterdam. Zoals altijd zeer betrouwbaar, flexibel en een prettige samenwerking. Ik kan dit bedrijf van harte aanbevelen!
-
Nieuwe Englaan 11
9Deskundige begeleiding gebaseerd op geweldige kennis van de lokale markt. Waar nodig kon steeds snel worden geschakeld. Dat alles heeft geleid tot een vlotte verkoop van mijn woning.
-
Thorbeckelaan 101
9De verkoop van ons huis duurde langer dan we hadden verwacht - kennelijk was de markt toch wat slapper, en toen we serieuze kopers kregen was er uitstel van de overdracht nodig in verband met financiering - maar Jimmy bleef bij dat alles vriendelijk, goed adviserend en steeds snel bereikbaar. Jimmy, bedankt!
-
Merelhof 19
8Contact met de makelaar was prima Alles ging zoals verwacht Zeer tvreden. Mooi om alles uit handen te kunnen geven.
-
Flevolaan 51
10Vriendelijke maar duidelijke hulp. Alle vragen, die niet rechtstreeks voor de verkoop van belang waren, werden beantwoord. Ook alle medewerkers zijn behulpzaam en vriendelijk, er ontstaat een ontspannen sfeer in een toch wel hectische tijd. Bedankt