Makelaardij Van Wijk is actief in de gehele Duin en Bollenstreek en streeft ernaar kwaliteit in dienstverlening te combineren met een transparante en scherpe tarievenstructuur. Met meer dan 20 jaar ervaring in de branche biedt het kantoor ondersteuning bij aankoop, verkoop, huur en taxaties van woningen. Klanten kunnen terecht voor adviezen, bemiddeling en consultancy op het gebied van vastgoed. Onze dienstverlening is gericht op betrok...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Tulpstraat 9
2201CB Noordwijk
€ 415.000 k.k.
€ 6.194/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 67 m²
- Perceeloppervlakte
- 131 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Dankmeijerpad 173
2333BS Leiden
€ 469.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 58 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Overbeek 54
2201JX Noordwijk
€ 898.000 k.k.
€ 4.828/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 186 m²
- Perceeloppervlakte
- 150 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Lijnbaanweg 9
2201LC Noordwijk
€ 695.000 k.k.
€ 5.890/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Perceeloppervlakte
- 176 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Salomon Huygenslaan 5
2221HH Katwijk
€ 995.000 k.k.
€ 5.888/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 169 m²
- Perceeloppervlakte
- 1030 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Morgenster 51
2201SZ Noordwijk
€ 575.000 k.k.
€ 5.324/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 108 m²
- Perceeloppervlakte
- 168 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (70)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
70 reviews totaal
Funda
36 reviews op Funda
34 reviews op Google
-
Rozenburg 23
10Van Wijk was gratis een keer langsgekomen, om te beoordelen wat ons huis waard was. Dit ivm hoeveel we konden lenen. Hier zaten geen verdere voorwaarden aan vast. Later toen we een huis gekocht hadden, ook gekozen voor van Wijk om onze woning die we achterlaten te verkopen. Verkoop ging spoedig en zonder problemen. Wij zijn helemaal tevreden.
-
Lijnbaanweg 18
9Een vlotte verkoop en goede, fijne begeleiding. Heel deskundig en hulpvaardig. Kortom een prima makelaar.
-
Ruijgenhoeck 15
9Hele fijne en betrokken makelaar. Duidelijke communicatie en uitleg. Alles goed geregeld en altijd bereikbaar. Goede service, ook na verkoop met zoektocht naar nieuwe woning.
-
Bremkant 56
10Makelaar van Wijk is zeer professioneel in zijn handelen en verder fijn om mee te communiceren over het verloop van de verkoop.
-
Sondauwhof 2
10Vanaf het begin tot het einde van de verkoop is Bertil persoonlijk betrokken geweest. Iedere belangrijke stap gaf hij aan per telefoontje of Whatsapp. In een voor mij onbekende wereld (verkoop onroerend goed) heeft hij mij een goed gevoel gegeven en alles haarfijn uitgelegd. Dank daarvoor.
-
Strandloper 4
9Bertil heeft ons vanaf het begin tot eind geholpen. Was altijd goed bereikbaar en zijn kennis van het vak heeft ons geholpen bij het vinden van ons huis. Ook was het fijn om Bertil naast je te hebben bij alle documenten bijhouden/ondertekenen.