Dalsheim Makelaars is sinds meer dan 25 jaar actief in de stad en provincie Groningen. Met veel ervaring op het gebied van woningkopen en verkopen bieden wij persoonlijke benadering en gedegen advies. Wij kennen de huizenmarkt van Groningen als geen ander, dankzij onze actieve rol als aankoopmakelaar. Dagelijks horen wij de wensen en eisen van kopers, waardoor wij goed weten hoe doelgroepen te benaderen en samen te stellen. Als gespecia...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Damsterdiep 274
9713ER Groningen
€ 300.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 68 m²
- Perceeloppervlakte
- 119 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Zuiderweg 4
9865XG Opende
€ 895.000 k.k.
€ 4.087/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 219 m²
- Perceeloppervlakte
- 31870 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Aangekocht
Bakboord 49
9501JZ Stadskanaal
€ 419.500 k.k.
€ 3.226/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 130 m²
- Perceeloppervlakte
- 462 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Bolder 25
9732PB Groningen
€ 375.000 k.k.
€ 3.538/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 106 m²
- Perceeloppervlakte
- 182 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Aangekocht
Irislaan 52
9713RK Groningen
€ 249.500 k.k.
€ 3.465/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 72 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Nassaustraat 5 b
9717CT Groningen
€ 199.000 k.k.
€ 3.431/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 58 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (23)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
23 reviews totaal
Funda
20 reviews op Funda
3 reviews op Google
-
Robert S
10Simon was onze aankoop en verkoopmakelaar. Simon is zeer vakkundig en is, in tegenstelling tot veel andere aankoopmakelaars, mee bij elk huisbezoek. Wij zijn erg tevreden en raden Dalsheim makelaars zeker aan.
-
Prinsesseweg 60
10Met Simon een enorm prettige samenwerking gehad, en een prachtig eindresultaat verwezenlijkt. Hij is geduldig, en is op zoek naar een goede deal. Daarnaast kijkt hij verder dan de roze bril die je wellicht als koper op hebt; een echte professional.
-
Nassaustraat 5 b
10Fijn direct contact, goede samenwerking. Simon is erg deskundig en daarnaast prettig in de omgang. Huis lekker snel verkocht!
-
Ate van der Werff
10★★★★★ Zeer tevreden over Simon! Eerlijk, zorgvuldig en geduldig. Hij nam de tijd voor elke stap, zowel bij de verkoop van mijn oude huis als de aankoop van mijn nieuwe woning. Ik zou hem iedereen aanraden!
-
Friesestraatweg 24 8
10Zeer tevreden over mijn makelaar! Eerlijk, zorgvuldig en geduldig. Hij nam de tijd voor elke stap, zowel bij de verkoop van mijn oude huis als de aankoop van mijn nieuwe woning. Ik zou hem iedereen aanraden.
-
Erasmusweg 125
10Simon is altijd snel bereikbaar wat in de huidige tijd erg fijn is. Hij heeft goed geholpen bij de aankoop van mijn eerste woning.
-
Rijksstraatweg 354
10Het contact met Simon Dalsheim verliep uitstekend. Hij is zeer goed bereikbaar, neemt ruim de tijd, komt zijn afspraken na en is deskundig, ervaren en prettig in de omgang.