Ronald. makelaar - hypotheekadviseur
"Het juiste adres voor je nieuwe adres!"
Onze kantoor biedt een complete oplossing voor verkoop, hypotheek en aankoop. Door alles onder één dak te bundelen, bespaart u tijd en moeite. Wij zorgen voor een soepel verloop van het hele proces, van de eerste stap tot de laatste handtekening. Met een duidelijke structuur en ervaren medewerkers bent u altijd goed begeleid. Of het nu gaat om de verkoop van uw woning, het vinden van een hypotheek of de aankoop van een nieuw huis – wij...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Piet Heinstraat 37
9934HK Delfzijl
€ 295.000 k.k.
€ 2.565/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- 249 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Lapland 8
9933PB Delfzijl
€ 300.000 k.k.
€ 3.409/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 88 m²
- Perceeloppervlakte
- 569 m²
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Klaprooslaan 26
9903EL Appingedam
€ 380.000 k.k.
€ 3.276/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 116 m²
- Perceeloppervlakte
- 250 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder optie
Luingaweg 28
9906PJ Bierum
€ 289.000 k.k.
€ 2.491/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 116 m²
- Perceeloppervlakte
- 385 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder optie
Rijksweg 83 B
9934PD Delfzijl
€ 185.000 k.k.
€ 2.984/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 62 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht onder voorbehoud
Finsestraat 62
9933PE Delfzijl
€ 325.000 k.k.
€ 2.955/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 136 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (141)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
141 reviews totaal
Funda
25 reviews op Funda
116 reviews op Google
-
Martin V
10Vriendelijke mensen, geven goede adviezen. Houden je goed op de hoogte van ontwikkelingen. Begeleiding van a tot z was/is prima. Zeker een aanrader voor toekomstige (ver)kopers.
-
Tinus van der Linde
10Ik heb Ronald ervaren als een hele fijne makelaar. Hij nam echt de tijd om mij goed te begeleiden tijdens het verkoopproces. Mijn woning is snel en goed verkocht. Ik kan hem zeker aanbevelen!
-
R M
10 -
Jinthe Nova
10Behulpzaam, denken altijd met je mee, en ze zijn goed te bereiken! 5⭐️ voor dit bedrijf en de service.
-
Sean 222
10 -
Olingermeeden 33
9De makelaar is laagdrempelig in contact wat fijn is. Er werd vaak dezelfde dag nog gereageerd en hield ons goed op de hoogte.
-
Eemskanaal N.Z. 35
10Het contact is vanaf de start prettig en transparant verlopen en tijdens het verkoopproces zijn we goed op de hoogte gehouden. Over de verhouding prijs/kwaliteit zijn we zeer tevreden en de makelaar is goed op de hoogte van de lokale markt.
-
Umit Gur
10Wij zijn zeer tevreden over de dienstverlening van Ronald. Advies op maat omtrent de hypotheek mogelijkheden voor aankoop van onze nieuwe woning en prettige begeleiding bij verkoop van onze woning. Gedurende het gehele traject zijn wij op een professionele, correcte en transparante wijze begeleid. De communicatie verliep prettig en duidelijk, afspraken werden nagekomen en wij werden steeds tijdig geïnformeerd. Bij vragen of onduidelijkheden was er altijd laagdrempelig contact mogelijk. De betrokkenheid en deskundigheid hebben wij als zeer positief ervaren. Wij zouden Ronald dan ook van harte aanbevelen.