Leenaers Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in de regio Malden. Met jarenlange ervaring en een diepe kennis van de lokale vastgoedmarkt, helpen we u zorgvuldig en doelgericht bij de aankoop of verkoop van uw woning. Wij zijn er voor u, van advies tot overdracht. Wij specialiseren ons in buitenlands vastgoed en bieden dienstverlening in de vorm van verkoop en aankoop. Onze werkwijze is transparant, eerlijk...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Zevenheuvelenweg 46
6571CK Berg en Dal
€ 1.985.000 k.k.
€ 6.639/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 299 m²
- Perceeloppervlakte
- 24965 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Van 't Santstraat 165
6523BE Nijmegen
€ 425.000 k.k.
€ 4.775/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 89 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Wijnkers 33
6662VJ Elst
€ 798.500 k.k.
€ 4.247/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 188 m²
- Perceeloppervlakte
- 372 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht
Muldershof 23
6562BJ Groesbeek
€ 385.000 k.k.
€ 4.935/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 78 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Randwijksingel 10
6581CE Malden
€ 595.000 k.k.
€ 3.888/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 153 m²
- Perceeloppervlakte
- 863 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Dr. Kuyperstraat 53
6535TJ Nijmegen
€ 287.500 k.k.
€ 3.549/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 81 m²
- Perceeloppervlakte
- 135 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (15)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
15 reviews totaal
Funda
15 reviews op Funda
-
Randwijksingel 10
10Michael Leenaers was mij aanbevolen door vrienden in de buurt die onlangs met zijn hulp hun huis verkocht hebben en een ander huis gekocht hebben. En die waren zeer tevreden. De combinatie van tientallen jaren ervaring in het vak met een plezierige openheid en transparantie maken dat ook ik zeer tevreden ben met de service van Michael Leenaers.
-
Groenewoudseweg 47
9Michael is direct en fijn om mee te communiceren. Hij onderscheidt zich met zijn bouwtechnische kennis en kennis van de markt. Met name bij wat oudere huizen is dit heel handig!
-
Atjehstraat 11
10Michael heeft het aankoop proces ontzettend goed begeleid. In de huidige markt weet je als nieuwe koper niet wat normaal is, wat je wel en niet kan doen, moet vragen of zelf hoe een goed realistisch bod eruit ziet. Michael zorgt voor structuur en veel rust in dat proces door zijn jarenlange ervaring. Het is iemand die je echt in je hoek wilt hebben en ik kan hem dus ook van harte aanbevelen!
-
Jan Willem Passtraat 75
10Michael heeft mij geholpen met de verkoop van mijn appartement. Ik ben zeer tevreden over dit proces. Michael handelt snel en denkt met je mee. Hij heeft voor ons het maximale er uit gehaald. Ben jij op zoek naar een aan of verkoop makelaar, dan heb je die bij deze gevonden!
-
Grote Loef 33
10Michael is zeer prettig en professioneel in omgang. Hij is doortastend waar nodig en geeft goed advies. Hij is ten alle tijden bereikbaar en denkt graag met de klant mee. Doordat hij zelfstandig werkzaam is, is hij bekend met de persoonlijke situatie van de klant. Een echte aanrader als verkoop en aankoop makelaar als je het mij vraagt. Ik had mij geen betere makelaar kunnen wensen. Michael bedankt voor dit leuke traject!