HR Home. Aandacht maakt het verschil.
"Aandacht maakt het verschil, voor de beste deal."
HR Home is de geïntegreerde oplossing voor al jouw woonbehoeften. Van aankoop tot verkoop, styling en hypotheken – wij bundelen alle expertise onder één dak. Met een team van makelaars, hypotheekadviseurs en stylisten zorgen wij voor een vloeiende en persoonlijke ervaring. Wij geloven in de kracht van aandacht, want dat maakt het verschil tussen een huis en een thuis. Onze methode is gebaseerd op samenwerking, transparantie en kwaliteit...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Nijlstraat 124
1448NZ Purmerend
€ 347.500 k.k.
€ 8.081/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 43 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Bromostraat 14
1448CC Purmerend
€ 550.000 k.k.
€ 4.783/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- 148 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Lepelblad 34
1441VK Purmerend
€ 475.000 k.k.
€ 3.926/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 121 m²
- Perceeloppervlakte
- 117 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Purmerenderweg 82
1461DK Zuidoostbeemster
€ 725.000 k.k.
€ 6.144/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Perceeloppervlakte
- 305 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Lepelaarstraat 2 D
1452XM Ilpendam
€ 625.000 k.k.
€ 4.921/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 144 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
De Wherelanden 139
1441ZM Purmerend
€ 650.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 162 m²
- Perceeloppervlakte
- 129 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (121)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
121 reviews totaal
Funda
121 reviews op Funda
-
Weidezicht 2
10De medewerkers van HR Home legde uit precies wat gingen gebeuren en kwam al hun afspraken na! We zijn 100% tevreden met de resultaat.
-
Stremselstraat 112
10Van start tot verkoop woning is het een hele prettige ervaring geweest. Zeer vriendelijke en deskundige medewerkers. Goede adviezen, mooie styling en presentatie. HR Home was heel persoonlijk en betrokken bij het hele proces
-
Meteorenweg 1018
9Top Team! Reageren snel en de communicatie tussen makelaar en verkoper is zeer goed. Zeker een aanrader.
-
Zuiderweg 185
9Prettig verloop, binnendienst zeer netjes en behulpzaam. Makelaar heb ik fijn contact mee (gehad). Net even anders werken en denken is wat zeker bij mij past.
-
Seevancksweg 7
9Goede begeleiding en ondersteuning met het verkoopproces van onze woning. Er staat een team voor je klaar en dat zie je eerlijkheidshalve wel terug in de courtage. Echter wel waar voor je geld. Lokale marktkennis icm een groot netwerk en vooral vriendelijke en kundige makelaars.
-
Frescobaldistraat 19
9Het contact verliep duidelijk en soepel, met passie en liefde voor de klant. En met een vernieuwde werkwijze.
-
Schoolstraat 9
10Vanaf het begin af aan zeer deskundig en persoonlijk geholpen. Het leek er even op dat de financiering niet rond zou komen voor de kopers, maar HR Home heeft de kopers uiteindelijk wél verder kunnen helpen zodat de financiering toch nog rond is gekomen.