Mint Makelaars staat voor persoonlijk advies en een duidelijke aanpak in de regio Eindhoven. Met lokaal inzicht en passie voor het woningmarkt, helpen we je op een betrouwbare manier bij de koop of verkoop van je woning. Onze aanpak is transparant en gericht op jouw wensen, met aandacht voor detail. Door onze diepe kennis van de regio en het gebruik van moderne communicatiemiddelen zorgen we voor een effectieve verkoop of koop. Neem vri...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Jeroen Boschlaan 193
5642AS Eindhoven
€ 330.000 k.k.
€ 4.853/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 68 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Beeldbuisring 61
5651HA Eindhoven
€ 825.000 k.k.
€ 5.156/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 160 m²
- Perceeloppervlakte
- 120 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Geldropseweg 116 A
5611SL Eindhoven
€ 430.000 k.k.
€ 5.890/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 73 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Seinelaan 87
5627WD Eindhoven
€ 1.050.000 k.k.
€ 6.140/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 171 m²
- Perceeloppervlakte
- 405 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
De Vlos 35
5673KS Nuenen
€ 595.000 k.k.
€ 5.000/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- 280 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Baristraat 69
5632TJ Eindhoven
€ 450.000 k.k.
€ 3.571/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Perceeloppervlakte
- 247 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (24)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
24 reviews totaal
Funda
13 reviews op Funda
11 reviews op Google
-
J. Zweegers
10Anke van Mint Makelaars is heel prettig om mee samen te werken. Vanaf het eerste contact voelde het laagdrempelig en vertrouwd. Ze straalt rust uit, is enthousiast en neemt echt de tijd. Anke heeft me met haar rust, kennis en kunde heel goed begeleid. Tijdens het hele traject heeft ze zich met veel energie voor me ingezet. Dat gaf een heel goed gevoel. Absoluut een aanrader.
-
Een funda gebruiker
9De samenwerking met Anke was erg prettig. Ze denkt goed met je mee, deinst niet terug van meerdere contactmomenten, ze blijft professioneel en vriendelijk. Ons appartement werd niet snel verkocht maar ze blijft ervoor werken, blijft geduldig en geeft passend advies. Ik zou haar zeker aanraden en nog een keer contacteren mocht het nodig zijn in de toekomst!
-
De Vlos 35
8Kundige makelaar, heeft ons fijn begeleid. Prettige communicatie en, heel belangrijk voor ons, ze begreep de emotionele binding met het huis dat wij verkochten.
-
Kerkakkerstraat 37
10Erg betrokken, heel sociaal, goed bereikbaar, meedenken, direct uitvoerend, en vooral erg betrouwbaar, en vakkundig. Anke Rombouts geeft een vertrouwd gevoel, ook voor de kijkers een warm welkom geven in huis, echt heel aardig en eerlijk. Probeerde ook echt om na de bezichtiging met de kijkers het contakt te onderhouden of ze nog interesse hebben en verder verloop goed te leiden tot het eind, dat alles geregeld is.