de Wit Garantiemakelaars
"Van een Garantiemakelaar mag je meer verwachten."
Sinds 1978 helpen wij met veel plezier mensen in en om Hoogezand-Sappemeer bij de verkoop of aankoop van hun woning. Ons kleine team staat voor u klaar met een persoonlijke en zorgvuldige aanpak. Wij leggen de nadruk op kwaliteit, betrouwbaarheid en een goed doordachte werkwijze. Onze ervaring in de regio is ons grootste voordeel, en wij zetten deze graag om in resultaten. Of u nu op zoek bent naar een nieuw huis of uw huidige woning wi...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Stadhouderslaan 28
9602GC Hoogezand
€ 209.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 70 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Burg v Roijenstr Oost 4
9602CJ Hoogezand
€ 409.000 k.k.
€ 3.122/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Noorderstraat 112
9611AN Sappemeer
€ 225.000 k.k.
€ 2.500/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- 257 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
P.S. Gerbrandyhof 37
9603NC Hoogezand
€ 460.000 k.k.
€ 4.220/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Burgemeester Bartelsstr 2 b
9601CN Hoogezand
€ 325.000 k.k.
€ 2.826/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Gorecht-Oost 210
9603AC Hoogezand
€ 385.000 k.k.
€ 3.738/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 103 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (76)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
76 reviews totaal
Funda
50 reviews op Funda
26 reviews op Google
-
Amethistlaan 6
8Wij hebben op een prettige manier samengewerkt. Woning in 5 weken verkocht. Deskundige makelaar. Top.
-
Groen van Prinstererstr 14
10Het ging goed de begelijding was supper Ben goed geholpen en was snel verkocht Is goed aan te bevelen
-
Hoofdstraat 9
9Prima service en snelle reacties op vragen en ontwikkelingen. Zeer goede communicatie rondom het hele proces.
-
Thorbeckelaan 64
10Goed contact met de makelaar alles word overlegd en duidelijke afspraken gemaakt korte lijntjes Heb zowel de aankoop van de woning als de verkoop van de woning met deze makelaar zaken gedaan dit heb ik als zeer prettig en professioneel ervaren
-
Doorloper 31
10vriendelijk en Duidelijk en alles werdt goed overlegd. Wat zou je nog meer kunnen zeggen de koffie is lekker en staat altijd klaar op kantoor.
-
Wilhelminastraat 111
9Het contact liep goed met de makelaar Het was wat wij er van verwachten En het huis wat wij zochten De wit makelaars is aan tebeveelen
-
Meulenhörn 38
9Antoinette de Wit is een ervaren makelaar die van de hoed en de rand weet. Vastberaden haar doelen te bereiken en zeker van haar zaak. Ze is erg eerlijk en transparant zowel naar koper als verkoper. Daarnaast ook erg behulpzaam als de potientiele koper bv hulp nodig heeft bij het maken van beslissingen of inschatten van de mogelijkheden. Ze is laagdrempelig bij het leggen van contact en kent de lokale markt goed aangezien ze al heel lang werkzaam is in Hoogezand.